Krzysiek Borek03.08.2016
Do Cydii powróciła możliwość zakupu płatnych wtyczek i ich zwrot w ciągu 24 godzin

Nie mam zbyt wielu płatnych wtyczek, ponieważ kupuję tylko te, które są mi rzeczywiście potrzebne lub niektóre dostaje za darmo do testów.

Do wczorajszego dnia nie było prostej metody zakupu płatnych wtyczek w Cydii, ale od wczoraj wszystko działa tak, jak wcześniej. Mało tego, autor dodał nową (interesującą) funkcję.

Saurik (autor) o najnowszej aktualizacji poinformował użytkowników za pośrednictwem Twittera, co oznacza, że wszyscy z Jailbreak iOS 9.2 – 9.3.3 mogą kupować interesujące ich aplikacje i rozszerzenia.

Cydia now allows self-service refunds within one day of purchase if the package has been uninstalled; also: the Store is now up for 9.2/9.3.

To nie tylko dobra wiadomość dla użytkowników, ale również autorów wtyczek, od teraz mogą oznaczać je, jako płatne, ponadto mamy wtedy pewność, że wydane przez nich rozszerzenia i aplikacje są kompatybilne z iOS w wersji od 9.2 do 9.3.3. Jeżeli któraś z aplikacji i wtyczek nie jest jeszcze kompatybilna, nie będziecie w stanie jej kupić.

Dla mnie ważniejszą informacją jest dodanie zwrotów pieniędzy za zakupione aplikacje/wtyczki. Jeśli kupiliście coś, co wam nie odpowiada, możecie się ubiegać o zwrot wydanej kwoty. Nie musimy przechodzić przez żadną „papierkową” robotę, wystarczy, że w ciągu 24 godzin od pobrania usuniemy zakupiony przedmiot, wtedy pieniądze zostaną zwrócone.

Źródło: redmondpie.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek