A.28.11.2013
Film na dziś – STOKER

STOKER to jeden z moich ulubionych filmów z genialnie skonstruowaną, intrygującą fabułą, grą aktorską, fenomenalnymi zdjęciami(!), montażem oraz muzyką. Czego chcieć więcej? Chyba tego, że zakończenie filmu jest kompletnie nieprzewidywalne i zaskakujące. Film zawiera elementy prawdziwego horroru, dramatu, a nawet thrillera. Ta genialna mieszkanka da Wam niezapomniane wrażenia i zmieni perspektywę postrzegania niektórych ludzi.

Stoker

Nie przeszkadzaj rodzinie

Po tajemniczej śmierci ojca do domu Indii i jej niestabilnej emocjonalnie matki wprowadza się nieznany dotąd wujek, którego dziewczyna podejrzewa o złe intencje.

Reżyserem filmu jest 50-letni Chan-wook Park z Korei Południowej. Natomiast w głównych rolach występują: zjawiskowa Mia Wasikowska znana z „Alicji w Krainie Czarów” Tima Burtona, Nicole Kidman oraz hipnotyzujący Matthew Goode.

STOKER znajdziecie na iTunes pod tym linkiem w cenie 16,99€ i 4,99€ za wypożyczenie. Film polecam obejrzeć wieczorem, w pełnej ciszy i skupieniu, by móc w stu procentach absorbować wizję wykreowaną przez reżysera.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

@