Krzysiek Borek14.09.2015
Glance – lepsze wyświetlanie tapety na iGadżetach

Podejrzewam, że większość użytkowników iGadżetów ma interesujące tapety, choć to jedynie tło na wszędobylskich ikon zainstalowanych przez nas aplikacji lub gier. Z pomocą śpieszy wam Ryan Petrich wraz z jego rozszerzeniem o nazwie Glance.

Glance pozwala na ukrycie wszystkich aplikacji poprzez zastosowanie gestu przesunięcia w górę, jeżeli nadal chcecie widzieć wszystkie ikony, wystarczy nacisnąć przycisk początek. Pomimo braku rozszerzenia na moim iPadzie podobają mi się animacje ukrycia i oddania z powrotem ikon. Obecnie rozszerzenie występuje w wersji poglądowej i dostępne jest w większości domyślnych repozytoriów dostępnych w Cydii. Dodatkowo możecie pobrać rozszerzenie z prywatnego repozytorium programisty, dodając następujący adres – http://rpetri.ch/repo/.

glance

Po instalacji nie musimy w ogóle konfigurować rozszerzenia, jedyne co musimy zrobić to korzystać z dostępnych gestów, uruchamiających rozszerzenie i to wszystko. Glance to interesujące i łatwe w codziennym użytkowaniu rozszerzenie, choć to na razie jedynie pomysł Ryana. Mam nadzieję, że ktoś z czytelników pokusi się o instalację i podzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • maniman303

    trochę zbugowany (najpierw ukryj ikonki a potem wysuń pasek do wyszukiwania gestem w dół, potem schowaj pasek do wyszukiwani klikając gdzieś na ekranie, za którymś razem może się bug pokazać) ale całkiem, ciekawy, dośc bezużyteczny ale bajer jest :) ios 8.4 ipad 4

  • SIMON

    Uzytecznosc umiarkowanie srednia, ale zwazywszy, ze mam piekna tapete, do ktorej lubie czasem powzdychac, obecnosc Glance w systemie raczej nie zaszkodzi. Co do samego dzialania i obslugi, przydalaby sie jednak jakas konfiguracja. O ile sama reakcja na gesty nie budzi zastrzezen, to juz trzykrotne merdanie palcem po ekranie, by ukryc wszystkie ikony, jest lekkim nieporozumieniem. Natomiast powrot do widoku ikon dziala poprawnie i poza uzyciem na te okolicznosc przycisku Home, zdecydowanie prosciej jest przesunac palcem po ekranie w lewo badz prawo.
    Podsumowujac – jesli Twoja tapeta jest raczej przecietna, mozesz zyc nadal bez tego dodatku. Jesli jestes z nia blizej zwiazany – zainstaluj, raz na jakis czas moze sprawic Ci radosc. Dziala poprawnie na moim 4S z iOS8.4.