Krystian01.12.2013
Glif – uniwersalny uchwyt nie tylko do iPhone

Każdy szanujący się właściciel iPhone na pewno ma w swoim posiadaniu ten malutki, ale jakże użyteczny gadżet. Pierwsza wersja Glif umożliwiała przymocowanie iPhone do statywu, a także ustawienie go pod kątem na stole, po to aby np wygodnie czytać wiadomości na Twitterze, czy obejrzeć film. Były dostępne dwie wersje tego gadżetu. Osobno do wersji 4/4S oraz i osobno do 5/5S. Czas jednak leci do przodu! Kilka dni temu na stronie producenta pojawiła się jego zupełnie nowa forma. Czym różni się od poprzedniego modelu? Co ciekawego zaproponują nam tym razem jego twórcy?

Glif stał się bardziej uniwersalny niż był dotychczas. W tej chwili można zamontować do niego praktycznie każdy telefon. Nie ma znaczenia, czy będzie to 4″ iPhone w obudowie w króliczki, czy ponad 5″ deska do krojenia. Uchwyt w którym umieszczamy telefon możemy dostosować do wielkości urządzenia za pomocą dołączonego do zestawu klucza. Tak jak poprzednio, można go zamocować do statywu czy postawić pod wygodnym kątem na stole.

The New Glif (It’s Adjustable) from Studio Neat on Vimeo.

Jako posiadacz pierwszej wersji Glifa… tego nie mam zamiaru kupić. Dlaczego? Wychodzę z założenia, że jak coś jest dostępne i dostosowane do „każdego telefonu”, to nie jest do iPhone. Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_