Krzysiek Borek15.09.2015
Grid Messages – nowa metoda wyświetlania wątków w iMessage

Jailbreak służy przede wszystkim do dodawania nowych funkcji dla iGadżetów, które bez niego nie są w ogóle dostępne. Grid Message wprowadza nowy styl wyświetlania wątków w systemowej aplikacji wiadomości, a także zmienia metodę interakcji.

Normalnie wszystkie wątki wyświetlane są w formie listy, jeden pod drugim, ale po zainstalowaniu rozszerzenia mamy dostępna siatkę z wszystkimi wątkami. Na jednej stronie możemy mieć do 12 wątków, a stukając na jeden z nich mamy wszystkie szczegóły na temat danej rozmowy.

grid

Najważniejsze, że nie musimy cały czas korzystać z nowego typu wyświetlania i możemy wrócić do listy, wszystko za sprawą przycisku, znajdującego się w lewym górnym rogu. Dodatkowo zyskujemy możliwość wybrania wielu wątków naraz, co okaże się pomocne przy usuwaniu większości.

Po zainstalowaniu rozszerzenia nie mamy dostępu do żadnej konfiguracji, wystarczy przejść do systemowej aplikacji Wiadomości, aby sprawdzić, czy Grid Messages zostało poprawnie zainstalowane. Nowy styl wyświetlania pokazuje również zalążek wiadomości w miniaturce.

GridMessages to zupełnie darmowa wtyczka i pobierzecie ją z repozytorium BigBoss.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek