Krzysiek Borek27.10.2015
Jak używać 3D Touch do usuwania wszystkich powiadomień

Od ubiegłego piątku mam przyjemność testować iPhone‚a 6s i naprawdę brakuje mi tutaj funkcji znanej z Apple Watcha. Pozwala ona na usunięcie wszystkich powiadomień, dzięki wyświetlaczowi z technologią Force Touch, choć programiści nie śpią i podobna funkcja jest już dostępna.

Jedyne, co musimy zrobić to pobrać rozszerzenie o nazwie 3D Touch to Clear Notifications, jak nazwa wskazuje, wtyczka jest odpowiedzialna za wymazanie powiadomień z Centrum, dzięki mocniejszemu dociśnięciu wyświetlacza.

3D-Touch-to-Clear-Notifications-1024x576

Dodatek działa w każdym momencie, nawet gdy mamy jedno powiadomienie lub wiele z paru tygodni, choć obecnie nie można w ten sposób usunąć powiadomień na ekranie blokady. Głównym „problemem” w tym przypadku jest domyślne ustawienie, powodujące poruszanie tapety. Według mnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby programiści znaleźli na to sposób, jednak minie sporo czasu, zanim funkcja będzie dostępna.

Wtyczka jest kompatybilna jedynie z iPhone’em 6s i 6s Plus i nie współpracuje z Forcy i revealMenu, które emulują działanie 3D Touch. Rozszerzenie jest darmowe i znajdziecie je w domyślnym źródle Cydii, BigBoss.

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek