Krzysiek Borek12.10.2015
Mimoji: wyświetlanie ostatnio używanych emotek

Jedną ze zmian w klawiaturze emoji, której się chyba jeszcze długo nie doczekam, jest wyświetlanie najczęściej używanych. Dzięki temu miałbym ułatwione zadanie podczas ich wklepywania i nie szukałbym ich w gąszczu większości, które są dla mnie bezużyteczne.

Jeżeli czekacie na sekcję „Ulubione” tak jak ja warto zainteresować się rozszerzeniem Mimoji, które właśnie ją wprowadza.

emoji

Wtyczka zastępuje „Ostatnie” ulubionymi i wyświetlane są tam najczęściej używane przez użytkownika emoji. Zdecydowanie ułatwia to korzystanie z nich, bo nie musimy przekopywać się przez wszystkie. Po instalacji tradycyjnie pojawi się możliwość konfiguracji w systemowych ustawieniach. W tym miejscu możemy wł./wył. rozszerzenie i dodać wszystkie używane przez nas emoji do listy.

Dodatkowo możemy wybrać domyślny kolor skóry dla niektórych, to również znajdziemy w odpowiednim polu konfiguracyjnym rozszerzenia. Oczywiście, musimy uruchomić tę funkcję, aby dokonać wyboru.

Według mnie to użyteczne rozszerzenie i warto się z nim zapoznać, choć sam nie miałem przyjemności go używać. Wszystko spowodowane jest tym, że korzystam z wersji wstępnej iOS 9.1, a nie wersji 8.4. Mimoji pobierzecie z domyślnego repozytorium Cydii, BigBoss, jego cena wynosi 0,99$.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek