Tomasz Kulesa24.01.2014
Nowe Apple TV w pierwszej połowie 2014

Jak donoszą nasze źródła informacji z zagranicy nowa odsłona Apple TV powinna ukazać się w pierwszej połowie 2014 roku.

Mam wielką nadzieję, że plotki staną się faktem i Apple TV otrzyma dostęp do App Store otwierając się trochę na świat. Krótko mówiąc teraz w naszym kraju jest bardzo mało usług z których można skorzystać. Samych filmów pomimo tego, że jest co raz więcej wciąż jest za mało. Chciałbym mieć możliwość instalacji np. XBMC bez konieczności robienia jailbreaka, to dałoby na prawdę wiele nowych możliwości.

Sam Apple TV nie posiadam właśnie ze względu na to, że jak na razie ma za mało zastosowań jeśli chodzi o Polskę.

Sprzęt ma również wspierać możliwość grania na naszym telewizorze, jak to jednak będzie się odbywać nie wiadomo. Czy przez mirroring naszego iPhone, iPada czy może bez żadnego dodatkowe urządzenia oprócz kontrolera do gier. Cała sytuacja zapowiada się interesująco.

Źródło: flickr.com cc
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Redaktor | Podcaster OneCast | Pracownik TiO.pl

@thometomasz
 • Andrzej Kosmala

  To Apple TV to znakomity pomysł na uczynienie z każdego telewizora odbiornika Apple.Bo raczej Apple nie zrobi swojego telewizora gdyż ten tort już jest podzielony.Chyba,że wskoczy przy zmianie rozdzielczości.Zgadzam się z artykułem,że jednak w Polsce Apple Tv ma zbyt małe możliwości.Niemniej z iPhonea czy IPada można oglądać i słuchać materiały z własnej biblioteki.
  Jak sądzicie czy przystawka Apple TV to wstęp do gry o własny telewizor Appla.Czy snucie domniemań i przecieki to świadoma polityka Cupertino? Myślę,że to dobrze wymyślona strategia marketingowa.To jest stwarzanie zapotrzebowania,które jest podstawą sukcesu rynkowego.

  • stieg larson

   i tu Cię zaskoczę, w pewnej polskiej firmie są testowane ekrany dla Apple.

   • Andrzej Kosmala

    A może to znowu CIA w Kiejkutach?To żart.W każdym razie w Apple budzi takie emocje w Polsce,że na pewno mają na nas baczenie.Polscy naukowcy mają wiele opracowań.Jak się nazywa ta materia opracowana w Polsce,która ma zastąpić krzem?