Michał29.01.2015
Phone Drive znów w promocji

Zastanawialiście się pewnie nie raz, czy możliwe jest zrobienie z Waszego iPhone Pendrive’a? Odpowiedz brzmi tak, jest to możliwe.

Jest to możliwe dzięki między innymi aplikacji Phone Drive, która dostępna jest w tej chwili w App Store w bardzo atrakcyjnej cenie. Apka pozwala także na zarządzanie dostępnymi wewnątrz niej plikami. To nie wszystko! Dzięki Phone Drive możemy również podglądać nasze dokumenty lub je edytować.

Wgrywanie plików do iPhone’a odbywa się za pomocą kabla lub przeglądarki.

PhoneDrive.onetech.pl

Normalna cena aplikacji bez promocji to 1,79€, ale dziś jest ona dostępna za jedyne 0,99€. Polecamy!

Phone Drive
Cena: 8,99 zł
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
  • miśka

    Niewarto

  • Porki

    Miska dlaczego?

  • SIMON

    Po raz kolejny piszesz glupoty @Michal, na temat iPhone’a jako pendrive. Przemysl w koncu funkcjonalnosci oferowane przez pendrive’a i porownaj to z gowniana aplikacja, ktora takich funkcjonalnosci nie oferuje. Z pendrive’em mamy do czynienia wtedy, gdy bez zadnych dodatkowych przepraw, mozemy przenosic pliki z i na pendrive’a. To gowno, ktore po raz kolejny polecasz, wymaga uzycia aplikacji, ktora nie jest standardem wystepujacym na urzadzeniach, z ktorymi chcielibysmy wymieniac pliki. Nie pisz wiec wiecej, ze z iPhone’a mozemy sobie uczynic pendrive’a, bo bzdura jest to absolutna.