Krzysiek Borek25.08.2014
Przegląd rozszerzeń z Cydii – 18/24.08.2014

Kolejny tydzień za Nami, więc pora na co tygodniowe zestawienie najciekawszych rozszerzeń z Cydii. Wszystkie omawiane rozszerzenia są kompatybilne z najnowszą wersją iOS i Jailbreakiem od Pangu.

MessageEnhancer

Mess
Jeżeli dużo SMSujecie lub wysyłacie wiadomości przez iMessage warto zawiesić oko na tym rozszerzeniu systemowym. Pozwala ono na konfigurację obydwu mozliwości wysyłania wiadomości. Możey ustawić, jak dana aplikacja ma działać, włączać/wyłączać ich funkcje i wiele innych. Dodatek jest darmowy.

Lumos

Kolejnym ciekawym rozszerzeniem jest Lumos. Dodaje on skrót do latarki na zablokowanym ekranie. Dzięki temu nie będziemy musieli jej uruchamiać za pośrednictwem Centrum Sterowania. Oczywiście możemy skonfigurować miejsce, w którym ma pojawić się skrót. Dodatek jest darmowy.

panicLockPro

Jeżeli martwicie się, że znajomi zaczną zaglądać Wam do waszych prywatnych treści na iUrządzeniu dobrze byłoby zainwestować pieniądze w to rozszerzenie. Pozwala nno na zablokowanie wybranych przez Nas aplikacji, wtedy znajomi nie będą mieć do nich dostępu. Jeżeli znajomy włączy aplikacje, którą zablokowalismy to ta aplikacja od razu się wyłączy. Dodatek kosztuje 0.99$.

BlurryBar

To rozszerzenie przeznaczone dla osób, które lubią modyfikować wygląd interfejsu iOS 7. Rozszerzenie to świetnie współgra z kolorowymi tapetami, których uzywamy na ekranie blokady, jak i na głównym. Po instalacji belka statusu będzie miała taki sam kolor, jak wybrana przez Nas tapeta. Dodatek jest darmowy.

BlurryBadges

Blu
Rozszerzenie działa na tej samej zasadzie, co poprzednie (no prawie). Zmienia ono kolor ikony, na, której widoczna jest ilość wiadomości lub powiadomień na kolor ikony aplikacji. Dodatek jest darmowy.

Źródło: modmyi.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek