Krzysiek Borek19.10.2015
Tryb oszczędzania energii w Centrum Sterowania

Domyślnie nie mamy możliwości edycji Centrum Sterowania, ale dzięki Cydii możemy zmienić ilość przełączników i dodać nowe, o których Apple oczywiście nie pomyślało lub specjalnie nie dodało.

W Cydii pojawiło się właśnie rozszerzenie, które dodaje skrót uruchamiający tryb oszczędzania energii, więc po instalacji nie będziemy musieli uruchamiać go bezpośrednio z ustawień. Low Power Flipswitch jest zależny od FlipControlCenter, więc najlepiej korzystać również z tego rozszerzenia, żeby nie występowały konflikty podczas użytkowania.

Po instalacji obydwu wtyczek musimy jeszcze przejść do preferencji jednej z nich i upewnić się, że przełącznik trybu oszczędzania energii jest uruchomiony. Na rzucie ekranowym poniżej możecie zobaczyć, że przełącznik jest na pierwszy miejscu. Przy każdym wywołaniu Centrum Sterowania można wł./wył. ten tryb bez konieczności przechodzenia do ustawień systemowych.

bat

Obecnie nie posiadam żadnego modelu iPhoneea, więc nie mogę sprawdzić, jak działa rozszerzenie, jednakże programiści pokazują, że w Jailbreaku drzemie spory potencjał. Osobiście myślałem, że po wydaniu iOS 9 będzie zbędny, ale z dnia na dzień zauważam, że ma on jednak sens.

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek