Krzysiek Borek03.07.2015
Velox 2 dostępny dla iOS 8.4

Parę miesięcy temu pojawiła się wersja poglądowa rozszerzenia o nazwie Velox 2, które pozwala na interakcję z aplikacjami bez ich uruchamiania. Dobra wiadomość jest taka, że Velox 2 jest już dostępny w Cydii i działa na iOS 8.4.

Wątpię, żebyście wcześniej o nim słyszeli, pozwala na interakcję z aplikacjami na ekranie głównym bez ich uruchamiania.

Przesunięciem palcem w górę na ikonie aplikacji pozwala na wybranie operacji, jaką chcemy wykonać za jej pośrednictwem. Za przykład może posłużyć systemowa aplikacja Zegara, po wykonaniu odpowiedniego gestu dostajemy dostęp do miejsca, gdzie ustawiamy sobie budzik. Ustawienia z kolei pozwalają na ponowne uruchomienie, wyłączenie lub przeładowanie Springboard. Jeżeli aplikacja nie jest kompatybilna z Velox, pojawią się tylko i wyłącznie powiadomienia.

Po instalacji Veloxa w Ustawieniach pojawią się preferencje, w których możemy wszystko skonfigurować i zmienić wygląd okienka z akcjami, gesty i motyw.

1

Velox 2 to schludne rozszerzenie z interesującym pojęciem, które pozwala szybciej wykonywać codzienne operacje na urządzeniu mobilnym. Daje nam dostęp do wielu informacji i funkcji, bez uruchamiania jakiejkolwiek aplikacji.

Poniżej możecie zobaczyć Veloxa 2 w akcji.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek