Krzysiek Borek12.10.2015
YTOldNav, czyli powrót do starego wyglądu aplikacji YouTube

YouTube ostatnio doczekał się aktualizacji, która nie tylko wprowadziła nowy wygląd interfejsu, ale również narzędzia do edycji materiałów wideo. Niektórzy użytkownicy nie pozostawili suchej nitki na aplikacji i znalazły się same niepochlebne opinie (ocena).

Wszystko z powodu zmiany interfejsu i braku nowości wprowadzonych w iOS 9, użytkownikom brakuje możliwości uruchomienia wideo podczas pracy z inną aplikacją (obraz w obrazie – picture in picture). Osobiście nowa szata graficzna i funkcje YouTube mi odpowiadają, no może poza białym paskiem wyszukiwania, który w ogóle nie pasuje do interfejsu. Nawigacja również nie sprawia mi problemów, choć większość użytkowników ceni poprzednią metodę. Możecie ją przywrócić, wszystko sprowadza się do instalacji odpowiedniego rozszerzenia, dostępnego w Cydii.

YTOldNav pomoże wam przywrócić dawną świetność aplikacji, o ile nie podoba wam się obecna wersja. Po instalacji pozbędzie się czerwonego paska na samej górze i wszystko będziecie wybierać z paska bocznego, który był obecny w poprzedniej odsłonie.

youtube-redesigned-app

Rozszerzenie prawie nie posiada wad, jedną z nich jest brak przełączania się między częściami wybranego przez nas kanału. Programista również zauważył błąd i niedługo pojawi się aktualizacja, która go wyeliminuje na dobre.

YTOldNav nie jest dostępny w domyślnych repozytoriach Cydii, musicie dodać http://repo.ioscreatix.com/, aby pobrać wtyczkę. Rozszerzenie nie wymaga żadnej konfiguracji i działa od razu po zainstalowaniu.

Wolicie stary wygląd i nawigację w YouTube, czy odpowiada wam nowa wersja?

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek