3 nowe funkcje w iOS 15.2, o których nie wszyscy wiedzą ciekawostki system ios 15.2, nowosci w iOS 15.2, iOS 15.2  iOS 15.2, który został wydajny już jakiś czas temu oprócz raportu prywatności, czy nowości Opiekun konta zawiera także 3 inne ciekawe nowości o których nie wszyscy wiedzą. iOS15.2 1 2 1300x700

3 nowe funkcje w iOS 15.2, o których nie wszyscy wiedzą

iOS 15.2, który został wydajny już jakiś czas temu oprócz raportu prywatności, czy nowości Opiekun konta zawiera także 3 inne ciekawe nowości o których nie wszyscy wiedzą.

Pierwszą nowością o której nie wszyscy wiedzą jest wyszukiwanie muzyki na liście odtwarzania.

Wyszukiwanie muzyki na liście odtwarzania

3 nowe funkcje w iOS 15.2, o których nie wszyscy wiedzą ciekawostki system ios 15.2, nowosci w iOS 15.2, iOS 15.2  iOS 15.2, który został wydajny już jakiś czas temu oprócz raportu prywatności, czy nowości Opiekun konta zawiera także 3 inne ciekawe nowości o których nie wszyscy wiedzą. AM 1

Jest to całkiem przydatna opcja, której często brakowało podczas korzystania z usługi Apple Music. Do tej pory wyszukiwanie żądanego utworu było możliwe tylko za pomocą wyszukiwania globalnego, niezależnie od jego obecności na określonej liście odtwarzania.

Teraz pojawiła się nowa funkcja. Aby wyszukać, po prostu otwórz listę odtwarzania i przeciągnij ekran w dół. Otworzy się okno wyszukiwania, podobne do aplikacji Ustawienia, a wyszukiwanie zostanie przeprowadzone na bieżącej liście utworów.

Zmień tagi w Notatkach i Przypomnieniach

3 nowe funkcje w iOS 15.2, o których nie wszyscy wiedzą ciekawostki system ios 15.2, nowosci w iOS 15.2, iOS 15.2  iOS 15.2, który został wydajny już jakiś czas temu oprócz raportu prywatności, czy nowości Opiekun konta zawiera także 3 inne ciekawe nowości o których nie wszyscy wiedzą. tagi 1

Nowy mechanizm tagowania w standardowych aplikacjach Notatki i Przypomnienia otrzymał niewielką innowację.

Teraz na ogólnej liście notatek lub przypomnień możesz wybrać żądany tekst i usunąć go lub zmienić jego nazwę. Aby to zrobić, znajdź tag i przytrzymaj go palcem. Dodatkowe czynności pojawią się w menu 3D Touch lub Haptic Touch.

Włącznik trybu makro

3 nowe funkcje w iOS 15.2, o których nie wszyscy wiedzą ciekawostki system ios 15.2, nowosci w iOS 15.2, iOS 15.2  iOS 15.2, który został wydajny już jakiś czas temu oprócz raportu prywatności, czy nowości Opiekun konta zawiera także 3 inne ciekawe nowości o których nie wszyscy wiedzą. makro 1

Wszyscy posiadacze smartfonów iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max z trybem makro otrzymali wygodny przełącznik nowego trybu.

Teraz makro nie uruchomi się przypadkowo w niepotrzebnym momencie. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia – Kamera i aktywuj opcję Tryb makro. W trybie Zdjęcie standardowej aplikacji Aparat zobaczysz nowy przełącznik.

Są ledwo zauważalne, ale całkiem przydatne funkcje, o których nie wszyscy wiedzą.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top