applewatch 2

5 niezbędnych aplikacji na Apple Watch i iPhone do udanych przygód w plenerze!

Pierwszym krokiem do przemierzania natury, niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym turystą, czy tylko okazjonalnym podróżnikiem, jest odpowiednie przygotowanie się do wycieczki.

W dobie technologii, gdzie większość z nas nie rozstaje się ze swoim smartfonem, a smartwatch staje się nieodłącznym elementem naszej garderoby, warto jest wykorzystać te urządzenia do naszej korzyści. Dzięki nim, możemy zainstalować różnego rodzaju aplikacje, które ułatwią nam orientację w terenie, pomogą w nawigacji, a nawet zapewnią bezpieczeństwo.

Oto 5 aplikacji na Apple Watch i iPhone, które przydadzą się podczas wszelkich wypraw na łono natury

5 niezbędnych aplikacji na Apple Watch i iPhone do udanych przygód w plenerze! gry-i-aplikacje, ciekawostki wycieczki, Windy.com, turysta, trekking, SmartWatch, Smartfon, Rescue, przygotowanie, podróżnik, Outdooractive, natura, kondycja, Glympse, GaiaGPS, bezpieczenstwo, Aplikacje  Pierwszym krokiem do przemierzania natury, niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym turystą, czy tylko okazjonalnym podróżnikiem, jest odpowiednie przygotowanie się do wycieczki. Bieganie

Pierwsza z nich to GaiaGPS, zaawansowany asystent dla wszystkich, którzy uwielbiają spędzać czas w plenerze. Jest to narzędzie o szerokim zastosowaniu, które zadowoli zarówno tych, którzy uprawiają trekking górski, jak i miłośników łagodniejszych, pieszych wycieczek.

5 niezbędnych aplikacji na Apple Watch i iPhone do udanych przygód w plenerze! gry-i-aplikacje, ciekawostki wycieczki, Windy.com, turysta, trekking, SmartWatch, Smartfon, Rescue, przygotowanie, podróżnik, Outdooractive, natura, kondycja, Glympse, GaiaGPS, bezpieczenstwo, Aplikacje  Pierwszym krokiem do przemierzania natury, niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym turystą, czy tylko okazjonalnym podróżnikiem, jest odpowiednie przygotowanie się do wycieczki. gaila

GaiaGPS pozwala na szukanie i zapisywanie tras, wyszukiwanie miejsc do kempingu, a także oferuje możliwość monitorowania warunków pogodowych na wybranej trasie. Dodatkowo, z poziomu Apple Watcha możemy śledzić naszą aktywność fizyczną, co jest niezwykle przydatne dla osób, które chcą dbać o swoją kondycję.

Kolejną aplikacją, która znacznie ułatwia planowanie wycieczek, jest Outdooractive. Jest to wszechstronne narzędzie, które pozwala na planowanie trasy, zarówno dla pieszych, jak i dla rowerzystów.

5 niezbędnych aplikacji na Apple Watch i iPhone do udanych przygód w plenerze! gry-i-aplikacje, ciekawostki wycieczki, Windy.com, turysta, trekking, SmartWatch, Smartfon, Rescue, przygotowanie, podróżnik, Outdooractive, natura, kondycja, Glympse, GaiaGPS, bezpieczenstwo, Aplikacje  Pierwszym krokiem do przemierzania natury, niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym turystą, czy tylko okazjonalnym podróżnikiem, jest odpowiednie przygotowanie się do wycieczki. Outdooractive

Outdooractive oferuje szereg informacji o trasach, chronionych obszarach przyrodniczych, a także daje możliwość orientowania się w terenie. To jednak nie wszystko – aplikacja zawiera różne wyzwania, które motywują do aktywności i dodają urozmaicenia naszym wyprawom. Outdooractive umożliwia również udostępnianie naszej lokalizacji w czasie rzeczywistym, co może być niezwykle przydatne podczas wypraw grupowych.

Jeśli chodzi o sprawdzanie warunków pogodowych, warto jest zainstalować aplikację Windy.com. Precyzja prognoz pogodowych jest niewiarygodnie ważna podczas planowania wycieczek, a Windy.com z pewnością sprosta temu zadaniu.

5 niezbędnych aplikacji na Apple Watch i iPhone do udanych przygód w plenerze! gry-i-aplikacje, ciekawostki wycieczki, Windy.com, turysta, trekking, SmartWatch, Smartfon, Rescue, przygotowanie, podróżnik, Outdooractive, natura, kondycja, Glympse, GaiaGPS, bezpieczenstwo, Aplikacje  Pierwszym krokiem do przemierzania natury, niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym turystą, czy tylko okazjonalnym podróżnikiem, jest odpowiednie przygotowanie się do wycieczki. windy

Ta aplikacja korzysta z czterech modeli prognozowania, co gwarantuje jej wysoką dokładność. Dodatkowo, interfejs użytkownika jest łatwy w obsłudze i dobrze wygląda na wyświetlaczu Apple Watcha, co jest ważne podczas korzystania z aplikacji na małym ekranie zegarka.

Jeżeli podróżujecie w grupie i chcecie mieć możliwość śledzenia lokalizacji innych osób, to Glympse jest idealnym rozwiązaniem.

5 niezbędnych aplikacji na Apple Watch i iPhone do udanych przygód w plenerze! gry-i-aplikacje, ciekawostki wycieczki, Windy.com, turysta, trekking, SmartWatch, Smartfon, Rescue, przygotowanie, podróżnik, Outdooractive, natura, kondycja, Glympse, GaiaGPS, bezpieczenstwo, Aplikacje  Pierwszym krokiem do przemierzania natury, niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym turystą, czy tylko okazjonalnym podróżnikiem, jest odpowiednie przygotowanie się do wycieczki. glympse

Aplikacja ta pozwala na udostępnianie swojej lokalizacji w czasie rzeczywistym, co jest niezwykle przydatne, gdy chcemy, aby nasi bliscy wiedzieli, gdzie jesteśmy. Glympse jest również przydatna, gdy grupa się rozdziela – dzięki niej, każda osoba może łatwo znaleźć drogę do reszty.

Na koniec, niezwykle ważnym elementem każdej wycieczki jest bezpieczeństwo. Tu z pomocą przychodzi aplikacja Ratunek. Dzięki niej, możemy wezwać pomoc w każdym momencie i z każdego miejsca, nawet jeśli nie jesteśmy w stanie mówić lub nie znamy swojej dokładnej lokalizacji.

Jak zatem widzicie, niezależnie od tego, jak często wybierasz się na wycieczki na łono natury, z pewnością zyskasz, instalując te aplikacje na swoim Apple Watchu. Bez względu na to, czy jesteś zapalonym turystą, czy po prostu lubisz od czasu do czasu uciec od zgiełku miasta, te aplikacje ułatwią Ci życie i sprawią, że Twoje wyprawy będą jeszcze bardziej udane.

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 188

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top