Apka iCleaner Pro Beta kompatybilna z iOS 11 cydia-i-jailbreak jailbreak, iCleaner Pro Beta iOS 11, iCleaner Pro Beta, Cydia  iCleaner Pro zawsze był jedną z pierwszych aplikacji, które instalowałem zaraz po wykonaniu Jailbreak iPhone'a lub iPada. icleaner

Apka iCleaner Pro Beta kompatybilna z iOS 11

iCleaner Pro zawsze był jedną z pierwszych aplikacji, które instalowałem zaraz po wykonaniu Jailbreak iPhone’a lub iPada.

Zdecydowałem się nawet na zakup licencji do aplikacji i do tej pory się na niej nie zawiodłem. Mam dla was dobrą wiadomość, najnowsza wersja testowa iCleaner Pro jest obecnie kompatybilna z iOS 11.

Apka iCleaner Pro Beta kompatybilna z iOS 11 cydia-i-jailbreak jailbreak, iCleaner Pro Beta iOS 11, iCleaner Pro Beta, Cydia  iCleaner Pro zawsze był jedną z pierwszych aplikacji, które instalowałem zaraz po wykonaniu Jailbreak iPhone'a lub iPada. icle

Ivano Bilenchi osobiście poinformował fanów swojej aplikacji, że jest ona dostępna w nieukończonej formie (beta). Wcześniej prowadzono testy wersji alfa i wygląda na to, że iCleaner Pro nie miał żadnych, większych problemów ze współpracą na polu użytkownik i iOS 11.

[Release ? Beta] #iCleaner Pro 7.7.0~beta1 is now available on my beta repository! It adds support for all devices running iOS 11.x (Electra), including iPhone X. Repo link is on the page in my Twitter bio. Told you it was coming *very* SON [sic] ? Enjoy!

Najnowszą wersję aplikacji pobierzecie ze specjalnego źródła autora, gdzie przetrzymuje wersji testowe iCleaner Pro. Jak zwykle pamiętajcie, że to nieukończona aplikacja i mogą pojawiać się w niej różne błędy podczas użytkowania. Autor bacznie pilnuje swojej aplikacji i często wydaje nowe wersje, a dodanie kompatybilności z iOS 11 to bardzo dobre posunięcie.

iCleaner Pro jest bardzo przydatnym narzędziem, w szczególności gdy macie iUrządzenie z 16GB pamięci wewnętrznej. Program pozwala na usunięcie niemal wszystkich niepotrzebnych plików takich, jak wiadomości, pliki aktualizacji, historia Safari, logi. Jednak najważniejsze jest to, że dzięki aplikacji w każdej chwili możemy pozbyć się plików tymczasowych i zyskać więcej miejsca na dane.

Jeżeli jesteście zainteresowani wersją testową, możecie ją pobrać dodając https://ib-soft.net/cydia/beta w Cydii, jako źródło.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top