Apple pracuje nad HomePodem z ekranem i kamerą polecane, ciekawostki HomePod z kamerą, HomePod z ekranem i kamerą, HomePod, Apple  Apple opracowuje nowe inteligentne głośniki HomePod z ekranami i kamerami. Opowiedział o tym znany dziennikarz Bloomberg, Mark Gurman. HomePod

Apple pracuje nad HomePodem z ekranem i kamerą

Apple opracowuje nowe inteligentne głośniki HomePod z ekranami i kamerami. Opowiedział o tym znany dziennikarz Bloomberg, Mark Gurman.

Według dziennikarza Apple bada możliwość wydania nowego modelu HomePod z wyświetlaczem i kamerą, który może konkurować z urządzeniami Google Nest Hub Max, Amazon Echo Show i Facebook Portal.

Apple pracuje nad HomePodem z ekranem i kamerą polecane, ciekawostki HomePod z kamerą, HomePod z ekranem i kamerą, HomePod, Apple  Apple opracowuje nowe inteligentne głośniki HomePod z ekranami i kamerami. Opowiedział o tym znany dziennikarz Bloomberg, Mark Gurman. google nest hub max

Domniemany inteligentny głośnik Apple HomePod nowej generacji umożliwi połączenia wideo FaceTime i będzie wykorzystywać wyświetlacz jako panel sterowania inteligentnego domu.

Charakterystyka urządzenia nie jest jeszcze znana. Niemniej jednak Gurman ostrzega, że są to prace nad głośnikiem, więc nie ma 100% pewności, że urządzenie trafi do sprzedaży.

Co myślicie o takim rozwiązaniu?

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry