Dzień po wydaniu iOS 15 i iPadOS 15 Apple przestało podpisywać iOS 14.7.1 i iPadOS 14.7.1. Użytkownicy nie będą mogli już wrócić do starszej wersji systemu operacyjnego.
Apple zazwyczaj przestaje podpisywać stare wersje aktualizacji oprogramowania po wydaniu nowych wersji, aby zachęcić klientów do aktualizowania oprogramowania.
Powrót do iOS 14.7.1 nie jest już możliwy
Jeśli chodzi o nowości w iOS 14.7.1 to system naprawia problem uniemożliwiający modelom iPhone’a z Touch ID odblokować połączonego w parę Apple Watch przy użyciu funkcji Odblokuj z iPhone’a. To uaktualnienie zawiera także ważne poprawki zabezpieczeń i jest zalecane dla wszystkich użytkowników. Więcej o iOS 14.7.1 możecie przeczytać klikając w to miejsce.
W tej chwili użytkownicy mogą zainstalować systemy: iOS 14.8, iPadOS 14.8 lub iOS 15 i iPadOS 15.
Jeśli chodzi o pełną i oficjalną listę zmian to zapraszamy Was to poniższych wpisów.
Poniżej mamy dla Was również instrukcję, które pomogą Wam w instalacji iOS 15 na iPhone, iPadOS 15 na iPad, tvOS 15 na Apple TV oraz watchOS 8 na Apple Watch.