Apple przygotowuje się do swojej pierwszej prezentacji w 2022 roku ciekawostki prezentacja Apple, marzec 2022, konferencja Apple, kiedy pierwsza konferencja apple, 2022  Apple planuje zorganizować swoją pierwszą prezentację już na początku tego roku, donosi dziennikarz Bloomberg Mark Gurman. Co na niej zobaczymy? AppleStore

Apple przygotowuje się do swojej pierwszej prezentacji w 2022 roku

Apple planuje zorganizować swoją pierwszą prezentację już na początku tego roku, donosi dziennikarz Bloomberg Mark Gurman. Co na niej zobaczymy?

Konferecnja zdaniem Marka Gurmana z Bloomberg odbędzie się pod koniec marca lub na początku kwietnia. Mark informuje, że Apple prawdopodobnie zorganizuje to wydarzenie w trybie wirtualny, czyli dokładnie w ten sposób jak dwie poprzednie prezentacje.

Apple przygotowuje się do swojej pierwszej prezentacji w 2022 roku ciekawostki prezentacja Apple, marzec 2022, konferencja Apple, kiedy pierwsza konferencja apple, 2022  Apple planuje zorganizować swoją pierwszą prezentację już na początku tego roku, donosi dziennikarz Bloomberg Mark Gurman. Co na niej zobaczymy? iphone se 2022jpg

Na marcowym lub kwietniowym wydarzeniu Apple, firma zaprezentuje nowego iPhone’a SE ze starą obudową, ale z obsługą 5G, co uczyni go najbardziej przystępnym cenowo iPhone’m 5G na rynku. Najprawdopodobniej Apple pokaże również MacBooka Air z chipem M2 i przeprojektowaną konstrukcją, a także nowego iMaca Pro z M1 czipem Pro/Max.

A Wy co chcielibyście zobaczyć na pierwszej w tym roku konferencji Apple? Dajcie znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top