ios16.5.1

Apple przygotowuje się do wydania systemu iOS 16.5.1

W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia sugerujące, że Apple przygotowuje się do wydania nowej wersji systemu operacyjnego – iOS 16.5.1.

Chociaż nie ma jeszcze konkretnych informacji na temat daty premiery, można przypuszczać, że aktualizacja ta zostanie udostępniona w najbliższych tygodniach.

Przewidywana wersja iOS 16.5.1 będzie prawdopodobnie skupiała się głównie na poprawkach błędów, zwiększeniu stabilności działania oraz łatkach zabezpieczających. W tego rodzaju mniejszych aktualizacjach, nowe funkcje rzadko są wprowadzane na dużą skalę. Istnieje jednak szansa, że Apple uwzględni w tej wersji poprawkę dotyczącą problemu z nieprawidłowym działaniem przejściówki z Lightning na USB 3. W poprzednim miesiącu, w wersji beta systemu iOS 16.6, firma ta rozwiązała już tę kwestię, więc jest prawdopodobne, że podobna łatka zostanie również wprowadzona do iOS 16.5.1.

Apple przygotowuje się do wydania systemu iOS 16.5.1 ciekawostki wersja beta, udoskonalenia, System operacyjny, stabilność, poprawki błędów, personalizacja, nowe funkcje, łatki bezpieczeństwa, iPhone 15, iPhone, iOS 17, iOS 16.5.1, iOS 16, integracja, Apple, Aktualizacja  W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia sugerujące, że Apple przygotowuje się do wydania nowej wersji systemu operacyjnego - iOS 16.5.1. ios16 2

Wcześniej informowaliśmy, że aż 81% wszystkich aktywnych użytkowników iPhone’ów korzystało z systemu iOS 16. To imponujący odsetek, jednak warto zaznaczyć, że liczba ta z pewnością zmniejszyła się od momentu pojawienia się wersji beta systemu iOS 17.  Dla przypomnienia dodamy jak wyglądała lista zmian i nowości w systemie iOS 16.5.

To uaktualnienie zawiera następujące ulepszenia i poprawki błędów:

  • Dodano nową tapetę Pride (feta) na ekran blokady, aby wyrazić wsparcie dla społeczności i kultury LGBTQ+.
  • Rozwiązano problem mogący powodować brak reakcji funkcji Spotlight.
  • Rozwiązano problem, w wyniku którego aplikacja Podcasty mogła nie wczytywać zawartości podczas korzystania z CarPlay.
  • Usunięto problem, przez który ustawienia funkcji Czas przed ekranem mogły być zerowane lub nie być synchronizowane między wszystkimi urządzeniami.

Jeśli chodzi o system iOS 17 to aktualizacja ta wprowadzi wiele nowych funkcji i udoskonaleń, które podkręcą atrakcyjność użytkowania urządzeń Apple. Wraz z premierą iOS 17, Apple zapewne przekona większość użytkowników iPhone’ów do zaktualizowania swoich systemów operacyjnych, co przyczyni się do szybkiego wzrostu popularności tej wersji. Przewiduje się, że iOS 17 zostanie oficjalnie wydany we wrześniu, prawdopodobnie wraz z premierą iPhone’a 15.

A czy ty zainstalowałeś już na swoim urządzeniu najnowsza “siedemnastkę”? Daj nam koniecznie znać w komentarzach lub na naszym Twitterze!

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 124

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top