ios17 telefon

iOS 17 ułatwi identyfikację, kto do Ciebie dzwoni

Za kilka miesięcy Apple oficjalnie wypuści finalną aktualizację swojego systemu operacyjnego, iOS 17, która przyniesie szereg innowacji i ulepszeń.

Jedną z najbardziej oczekiwanych nowości jest funkcja umożliwiająca łatwiejszą identyfikację dzwoniących numerów. Wersja beta tej aktualizacji wprowadza również zmiany w dostępie do programu Apple Developer, umożliwiając większej liczbie użytkowników korzystanie z ekskluzywnych funkcji. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje na temat tych nowości oraz sposób instalacji beta wersji systemu iOS 17.

iOS 17: Ułatwiona identyfikacja dzwoniącego

Wprowadzenie iOS 17 przynosi użytkownikom iPhone’ów nową funkcję, która znacznie ułatwia identyfikację dzwoniącego. Poprzez możliwość ustawienia różnych dzwonków dla kart SIM, teraz będzie można szybko rozpoznać, który numer jest powiązany z danym połączeniem.

Aby skorzystać z tej funkcji, należy przejść do menu Ustawienia, następnie wybrać opcję Dźwięki i haptyka, a potem Dzwonki. Tam można przypisać indywidualne dźwięki dla poszczególnych numerów. Ta innowacja będzie szczególnie przydatna dla osób korzystających z jednego numeru w celach zawodowych, a drugiego dla rodziny i znajomych.

Rozszerzenie dostępu do programu Apple Developer

Wcześniej, aby uzyskać dostęp do wersji beta nowych systemów operacyjnych, konieczne było posiadanie płatnego członkostwa w programie Apple Developer, które kosztowało 99 dolarów rocznie. Jednak teraz Apple zdecydowało się rozszerzyć ten dostęp na większą grupę użytkowników. Każda osoba posiadająca Apple ID może teraz zarejestrować się w bezpłatnej wersji programu Apple Developer i uzyskać dostęp do wersji beta systemu operacyjnego. Już nie trzeba płacić rocznej opłaty, aby korzystać z tych ekskluzywnych funkcji. Wystarczy posiadać swoje Apple ID i zarejestrować się na stronie Apple Developer.

Jak zainstalować betę systemu iOS 17

iOS 17 ułatwi identyfikację, kto do Ciebie dzwoni ciekawostki wersje beta, wersja beta, System operacyjny, Mac, iPhone, iPad, iOS 17, instalacja, identyfikacja dzwoniącego, funkcje, dźwonki, dostęp, beta, Apple ID, Apple Developer, aktualizacje  Za kilka miesięcy Apple oficjalnie wypuści finalną aktualizację swojego systemu operacyjnego, iOS 17, która przyniesie szereg innowacji i ulepszeń. ios17 6

Teraz, gdy Apple udostępnia wersje beta swoich systemów iOS 17, iPadOS 17 i macOS Sonoma, każdy może je wypróbować. Nie trzeba już czekać na publiczną wersję beta, aby cieszyć się z najnowszych funkcji i ulepszeń. Apple umożliwia teraz użytkownikom bezpośrednie pobieranie i instalowanie tych wersji beta na swoich urządzeniach. Aby zainstalować betę systemu iOS 17, należy założyć konto na stronie deweloperów i tym samym AppleID zalogować się w sekcji uaktualnienia w urządzeniu. Następnie w uaktualnieniach wybrać system iOS 17 i gotowe!

Jak zatem widzicie system iOS 17 przynosi użytkownikom wiele nowych funkcji, w tym możliwość łatwiejszej identyfikacji dzwoniącego poprzez przypisanie różnych dzwonków do numerów kart SIM. Dodatkowo, Apple rozszerza dostęp do programu Apple Developer, umożliwiając bezpłatne korzystanie z wersji beta systemów operacyjnych. Aby zainstalować betę systemu iOS 17, wystarczy posiadać Apple ID i zarejestrować się na stronie Apple Developer, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami instalacji. Dzięki tym nowym funkcjom i ulepszeniom, użytkownicy będą mieli jeszcze większą kontrolę nad swoimi połączeniami oraz dostęp do najnowszych innowacji od Apple.

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 213

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top