Ted Lasso

Apple rozpoczęło sprzedaż gadżetów Ted Lasso w Apple Store

Rozpoczęcie sprzedaży gadżetów z serii “Ted Lasso” w sklepach Apple Store to wydarzenie, o którym ostatnio głośno się spekulowało, a dzisiaj stało się rzeczywistością.

Serial Apple TV+ zdobył ogromną popularność, co skłoniło Apple do podjęcia decyzji o rozpoczęciu sprzedaży gadżetów bezpośrednio w swoich sklepach, zamiast korzystać z usług e-sklepu Nike, który wcześniej oferował te produkty. Sprzedaż ruszyła dziś i już po kilkudziesięciu minutach wiele Apple Store ogłosiło, że towary są “wyprzedane”.

Serial “Ted Lasso” to komediowa produkcja Apple TV+, która zadebiutowała w 2020 roku. Główną postacią jest Ted Lasso, w którego wciela się Jason Sudeikis. Ted jest sympatycznym trenerem futbolu amerykańskiego, który zostaje zatrudniony jako szkoleniowiec drużyny piłkarskiej AFC Richmond w Wielkiej Brytanii. Co wyróżnia tę serię, to fakt, że Ted nie ma wcześniejszego doświadczenia zarówno z piłką nożną, jak i kulturą brytyjską. Mimo to, wnosi do zespołu swoją pozytywną energię, życzliwość i niekonwencjonalne podejście do coachingu. “Ted Lasso” skupia się na relacjach międzyludzkich oraz przekazuje przesłania o życzliwości, przebaczeniu i zaufaniu.

Gadżety Ted Lasso w sklepach Apple Store

Apple rozpoczęło sprzedaż gadżetów Ted Lasso w Apple Store ciekawostki trener, Ted Lasso, sprzedaz, Sklepy, serial komediowy, pozytywne myślenie, piłka nożna, optymizm, merch, Jason Sudeikis, humor, gadżety, apple tv+, Apple Store, Apple  Rozpoczęcie sprzedaży gadżetów z serii "Ted Lasso" w sklepach Apple Store to wydarzenie, o którym ostatnio głośno się spekulowało, a dzisiaj stało się rzeczywistością. lasso 1

Przez cały serial Ted stara się zdobyć szacunek zawodników, którzy na początku borykają się z brakiem motywacji i wsparcia. Oprócz tego, muszą także radzić sobie z trudnościami w swoim prywatnym życiu i pracować nad rozwojem osobistym. “Ted Lasso” zyskał ogromną popularność dzięki humorystycznemu podejściu, znakomitej grze aktorskiej i jasnym przesłaniom dotyczącym znaczenia optymizmu i pozytywnego myślenia. Serial został uhonorowany wieloma nagrodami, w tym Złotym Globem dla najlepszego serialu komediowego, a Jason Sudeikis zdobył nagrodę dla najlepszego aktora w serialu komediowym.

Decyzja Apple o rozpoczęciu sprzedaży gadżetów z serii “Ted Lasso” w swoich sklepach jest kolejnym krokiem w wykorzystaniu popularności tego serialu i dostarczaniu fanom unikalnych produktów z nim związanych. Oznacza to, że fani będą mieli jeszcze większy dostęp do przedmiotów, które utożsamiają się z ich ulubioną produkcją. Można przypuszczać, że sprzedaż tych gadżetów odniesie ogromny sukces, ponieważ fani marki Apple i serialu “Ted Lasso” są bardzo oddani i gotowi inwestować w tego rodzaju produkty.

Warto również wspomnieć, że tegoroczna konferencja WWDC organizowana przez Apple odbędzie się w Apple Parku i jego okolicach. To kolejny czynnik, który wzmocnił szaleństwo związane z rozpoczęciem sprzedaży merchu z “Ted Lasso”. Miejscem wydarzenia jest doskonale znane miejsce dla fanów Apple, które teraz staje się jeszcze bardziej atrakcyjne dzięki dostępności produktów związanych z popularnym serialem.

Rozpoczęcie sprzedaży gadżetów z serii “Ted Lasso” w sklepach Apple Store jest wielkim krokiem dla Apple, umożliwiając fanom dostęp do oryginalnych produktów związanych z ich ulubioną produkcją. Popularność “Ted Lasso” nieustannie rośnie, przyciągając uwagę zarówno fanów Apple, jak i miłośników serialu. To wydarzenie jest kolejnym dowodem na to, że “Ted Lasso” zdobył serca widzów i zasłużenie został uznany za jedną z najbardziej zabawnych i wartościowych produkcji na Apple TV+.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 4.5 / 5. Gł: 135

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top