Apple wprowadza unikalny hashtag na Twitterze przed prezentacją iPhone SE 3 ciekawostki wiosenna konferecnaj apple, kolorowy hashtag, applevent  Apple zgodnie z tradycją uruchomiło na Twitterze unikalny hashtag #AppleEvent. Obok niego pojawia się logo Apple, które wykonane jest w tym samym stylu co logo firmy na zaproszeniu. Twitter

Apple wprowadza unikalny hashtag na Twitterze przed prezentacją iPhone SE 3

Apple zgodnie z tradycją uruchomiło na Twitterze unikalny hashtag #AppleEvent. Obok niego pojawia się logo Apple, które wykonane jest w tym samym stylu co logo firmy na zaproszeniu.

Według Hashflag hastag został zarejestrowany 2 marca i będzie aktywny do 11 marca.

Apple wprowadza unikalny hashtag na Twitterze przed prezentacją iPhone SE 3 ciekawostki wiosenna konferecnaj apple, kolorowy hashtag, applevent  Apple zgodnie z tradycją uruchomiło na Twitterze unikalny hashtag #AppleEvent. Obok niego pojawia się logo Apple, które wykonane jest w tym samym stylu co logo firmy na zaproszeniu. 1@2x 2

Apple aktywnie używa flag hash na Twitterze od kilku już lat. Twitter pozwala markom dodawać własne emoji wraz z hashtagami jako strategię marketingową.

Według agencji Creative te flagi haszowe kosztują ponad 1 milion dolarów i są powszechnie używane podczas ważnych wydarzeń, takich jak Super Bowl lub święta państwowe.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top