airpodspro

Apple wprowadzi w przyszłym roku trzy nowe modele AirPods!

Według najnowszych doniesień od Bloomberg, Apple przygotowuje się do wprowadzenia istotnych zmian w swojej linii słuchawek AirPods w przyszłym roku.

Ze względu na spadający popyt na obecne modele AirPods 3 i starsze wersje AirPods 2, gigant z Cupertino podjęcie decyzję o zastąpieniu tych produktów nowymi, bardziej zaawansowanymi modelami. Plan firmy zakłada wprowadzenie dwóch odmian AirPods 4. generacji, jak również jednej wersji AirPods Max 2. generacji.

Dwie warianty AirPods czwartej generacji zostaną zaprojektowane na bazie hybrydowej technologii z AirPods 3 i AirPods Pro. Oba modele będą identyczne pod względem zewnętrznego wyglądu, ale zaoferują różne funkcje i możliwości. Pierwszy z nich będzie posiadał funkcje redukcji szumów (ANC), jednakże na niższym poziomie niż obecnie dostępne AirPods Pro. Jest to zrozumiałe, biorąc pod uwagę brak silikonowych uszczelek w tych słuchawkach, które zwiększałyby skuteczność izolacji akustycznej. Drugi model, w niższej cenie, nie będzie posiadał tej funkcji i najprawdopodobniej zastąpi obecne AirPods 2 jako opcja bardziej ekonomiczna. Dodatkowo, jeden z modeli będzie wyposażony w etui ładujące z funkcją “Find My”, która ułatwi odnalezienie zgubionych słuchawek

Apple wprowadzi w przyszłym roku trzy nowe modele AirPods! ciekawostki AirPods Max 2. generacji, AirPods 4. generacji  Według najnowszych doniesień od Bloomberg, Apple przygotowuje się do wprowadzenia istotnych zmian w swojej linii słuchawek AirPods w przyszłym roku. AirPodsMax 1 1.Jeżeli chodzi o AirPods Max drugiej generacji, informacje są na razie skąpe. Wiadomo jednak, że będą one wykorzystywać złącze USB-C zamiast obecnego Lightning. Co więcej, konstrukcja tych słuchawek nausznych pozostanie zbliżona do modelu wprowadzonego na rynek w 2020 roku.

Ciekawą informacją jest również to, że nie należy spodziewać się nowych AirPods Pro w najbliższym czasie. Według dostępnych informacji, trzecia generacja tych słuchawek jest planowana dopiero na rok 2025 i przyniesie szereg nowości, w tym funkcje związane z monitorowaniem stanu zdrowia użytkownika, o których spekulacje pojawiły się już wcześniej.

Jak widzicie, nadchodzący rok przyniesie znaczące zmiany w ofercie słuchawek Apple. Firma planuje wprowadzenie trzech nowych modeli, z których każdy będzie miał swoje unikalne cechy i możliwości, mające na celu zaspokojenie różnorodnych potrzeb i oczekiwań konsumentów. Tym samym, Apple zamierza zareagować na spadające zainteresowanie swoimi obecnymi produktami i umocnić swoją pozycję na konkurencyjnym rynku słuchawek bezprzewodowych.

Źródło:

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 167

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top