ios17

Oto 10 kluczowych funkcji iOS 17, które musisz znać

Już dziś wieczorem oficjalne wydanie systemu iOS 17, który stanowi ważną aktualizację dla użytkowników iPhone’ów, począwszy od modelu XS.

Aktualizacja zawiera zestaw nowości, które mają na celu zwiększenie funkcjonalności i wygody użytkowania. Jak wspomnieliśmy na początku nowy system  ma zostać wydany dziś o godzinie 19:00 i będzie można go zainstalować bezpośrednio z aplikacji Ustawienia w zakładce Ogólne – Aktualizacja oprogramowania. Oczywiście, gdy tylko aktualizacja się pojawi damy wam znać.

Poniżej przedstawiamy TOP 10 funkcji wiIOS 17, które warto poznać przed instalacją.

 StandBy

Oto 10 kluczowych funkcji iOS 17, które musisz znać ciekawostki system iOS 17, nowości w iOS 17, najważniejsze zmiany w iOS 17, kluczowe funkcje w iOS 17, iOS 17  Już dziś wieczorem oficjalne wydanie systemu iOS 17, który stanowi ważną aktualizację dla użytkowników iPhone'ów, począwszy od modelu XS. gotowosci 1

Jest to nowy tryb ekranu, który umożliwia wyświetlanie różnorodnych informacji, gdy iPhone jest na boku i się ładuje. Zaprojektowany głównie z myślą o użyciu na szafce nocnej, ale również na blacie kuchennym czy biurku.

Funkcja ta jest kompatybilna z najnowszym modelem iPhone 14 Pro i jego opcją stale włączonego wyświetlacza.

Plakaty kontaktów

Oto 10 kluczowych funkcji iOS 17, które musisz znać ciekawostki system iOS 17, nowości w iOS 17, najważniejsze zmiany w iOS 17, kluczowe funkcje w iOS 17, iOS 17  Już dziś wieczorem oficjalne wydanie systemu iOS 17, który stanowi ważną aktualizację dla użytkowników iPhone'ów, począwszy od modelu XS. iOS17 10

Ta funkcja pozwala na stworzenie indywidualnych plakatów, które będą się wyświetlać podczas połączeń przychodzących na iPhone’ach innych osób.

Jak zobaczycie powyżej możesz dostosować tu zarówno zdjęcie, jak i kolor tła oraz czcionkę.

NameDrop

Oto 10 kluczowych funkcji iOS 17, które musisz znać ciekawostki system iOS 17, nowości w iOS 17, najważniejsze zmiany w iOS 17, kluczowe funkcje w iOS 17, iOS 17  Już dziś wieczorem oficjalne wydanie systemu iOS 17, który stanowi ważną aktualizację dla użytkowników iPhone'ów, począwszy od modelu XS. iOS17 7

Umożliwia proste i szybkie udostępnianie informacji kontaktowych poprzez zbliżenie dwóch iPhone’ów. Obydwoje użytkowników mogą wybrać, które numery telefonów czy adresy e-mail chcą udostępnić. Jak korzystać z nowości? Wszystkiego dowiecie się klikając w poniższy link.

Bardzo fajna funkcja, pozwalająca na szybkie udostępnienie naszych danych.

Poczta głosowa na żywo

Oto 10 kluczowych funkcji iOS 17, które musisz znać ciekawostki system iOS 17, nowości w iOS 17, najważniejsze zmiany w iOS 17, kluczowe funkcje w iOS 17, iOS 17  Już dziś wieczorem oficjalne wydanie systemu iOS 17, który stanowi ważną aktualizację dla użytkowników iPhone'ów, począwszy od modelu XS. poczta na zywo

Ta funkcja dostarcza transkrypcję w czasie rzeczywistym na ekranie, gdy ktoś zostawia wiadomość głosową. Jeśli wiadomość wydaje się istotna, można odebrać połączenie w trakcie jej nagrywania. Ta funkcja niestety nie działa w Polsce.

Szybka odpowiedź w iMessage

Oto 10 kluczowych funkcji iOS 17, które musisz znać ciekawostki system iOS 17, nowości w iOS 17, najważniejsze zmiany w iOS 17, kluczowe funkcje w iOS 17, iOS 17  Już dziś wieczorem oficjalne wydanie systemu iOS 17, który stanowi ważną aktualizację dla użytkowników iPhone'ów, począwszy od modelu XS. iOS17 1

W aplikacji Wiadomości, użytkownicy mają teraz możliwość przesunięcia palcem w prawo, aby odpowiedzieć na konkretną wiadomość w danym wątku.

Interaktywne widżety

Oto 10 kluczowych funkcji iOS 17, które musisz znać ciekawostki system iOS 17, nowości w iOS 17, najważniejsze zmiany w iOS 17, kluczowe funkcje w iOS 17, iOS 17  Już dziś wieczorem oficjalne wydanie systemu iOS 17, który stanowi ważną aktualizację dla użytkowników iPhone'ów, począwszy od modelu XS. widgety

iOS 17 wprowadza możliwość dodawania interaktywnych widżetów do ekranu głównego, ekranu blokady oraz do nowego trybu StandBy.

Obejmuje to takie funkcje jak oznaczanie przypomnień jako zakończonych, kontrola odtwarzania muzyki czy obsługa akcesoriów w aplikacji Dom.

Zaawansowane autokorekta

Oto 10 kluczowych funkcji iOS 17, które musisz znać ciekawostki system iOS 17, nowości w iOS 17, najważniejsze zmiany w iOS 17, kluczowe funkcje w iOS 17, iOS 17  Już dziś wieczorem oficjalne wydanie systemu iOS 17, który stanowi ważną aktualizację dla użytkowników iPhone'ów, począwszy od modelu XS. ios17 autokorekta

Dzięki nowemu modelowi językowemu, funkcja autokorekty staje się znacznie precyzyjniejsza. System będzie również uczyć się nawyków pisania użytkownika, aby unikać niepotrzebnych poprawek. Co ciekawe w najnowszej wersji systemu dostępna jest predykcja tekstu w języku polskim! Jeśli jeszcze o tym nie słyszałeś to koniecznie przeczytaj poniższy wpis.

Jest to jedna z najlepszych jak nie najlepsza nowość w “siedemnastce” jeśli chodzi o użytkowników iPhone w Polsce.

Mapy Apple w trybie offline

Oto 10 kluczowych funkcji iOS 17, które musisz znać ciekawostki system iOS 17, nowości w iOS 17, najważniejsze zmiany w iOS 17, kluczowe funkcje w iOS 17, iOS 17  Już dziś wieczorem oficjalne wydanie systemu iOS 17, który stanowi ważną aktualizację dla użytkowników iPhone'ów, począwszy od modelu XS. MapyApple

Funkcja, która daje możliwość korzystania z nawigacji bez dostępu do Internetu. Teraz można pobierać mapy na urządzenie i korzystać z nich offline. Więcej na ten temat, a także screeny znajdziecie w poniższym wpisie.

Na pewno ta funkcja przypadnie do gustu nie jednemu z was.

Szuflada naklejek

Oto 10 kluczowych funkcji iOS 17, które musisz znać ciekawostki system iOS 17, nowości w iOS 17, najważniejsze zmiany w iOS 17, kluczowe funkcje w iOS 17, iOS 17  Już dziś wieczorem oficjalne wydanie systemu iOS 17, który stanowi ważną aktualizację dla użytkowników iPhone'ów, począwszy od modelu XS. ios17 naklejki

Ta funkcja umożliwia dostęp do wszystkich dostępnych naklejek, Memoji i emoji w jednym miejscu, co ułatwia ich wysyłanie w komunikatach.

Uproszczona aktywacja Siri

Oto 10 kluczowych funkcji iOS 17, które musisz znać ciekawostki system iOS 17, nowości w iOS 17, najważniejsze zmiany w iOS 17, kluczowe funkcje w iOS 17, iOS 17  Już dziś wieczorem oficjalne wydanie systemu iOS 17, który stanowi ważną aktualizację dla użytkowników iPhone'ów, począwszy od modelu XS. siri

Wystarczy teraz powiedzieć “Siri”, zamiast “Hey Siri”, aby uruchomić asystenta głosowego. Możliwe jest również wydawanie kilku poleceń pod rząd bez potrzeby ponownego wzywania asystenta.

Zanim przystąpisz do aktualizacji, warto zapoznać się z wpisem w którym znajdziecie informacje na temat tego jak przygotować iPhone do dzisiejszej instalacji.

A czy ty zaktualizowałeś już swoje urządzenie? Daj koniecznie znać w komentarzach. Zapraszamy także do innych naszych wpisów na temat systemu iOS 17.

Źródło:

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 231

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top