iphone15

Apple wymyśliło, jak zwiększyć popyt na iPhone 15 Plus. Nie spodoba Ci się to

Apple chce podnieść cenę niektórych modeli nadchodzącej tegorocznej linii iPhone 15, aby uatrakcyjnić inne. Pisze o tym portal MacRumors.

Wcześniej informowaliśmy, że Apple zamierza dokonać przeglądu cen nadchodzącej linii iPhone 15, biorąc pod uwagę doświadczenia ze sprzedaży modeli 14. Rozważano nawet opcję z obniżonymi cenami, ale wygląda na to, że ten pomysł się nie spodobał. Zamiast tego pojawiło się inne wyjście – donoszą o tym nowi “wtajemniczeni”.

Apple wymyśliło, jak zwiększyć popyt na iPhone 15 Plus. Nie spodoba Ci się to ciekawostki iPhone 15 Plus  Apple chce podnieść cenę niektórych modeli nadchodzącej tegorocznej linii iPhone 15, aby uatrakcyjnić inne. Pisze o tym portal MacRumors. iPhone15Pro 1

Według źródła Apple chce podnieść koszt iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Ultra w porównaniu do iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max. Celem tej podwyżki cen jest uatrakcyjnienie ceny przyszłego iPhone 15 Plus. Wygląda na to, że firma uznała, że ​​nie ma opcji obniżki ceny, więc znacznie łatwiej jest podnieść cenę na konkurencyjnych modelach.

W grudniu poinformowano, że Apple poważnie martwi się sprzedażą iPhone’a 14 Plus. Teraz ten model jest tylko o 100 dolarów tańszy od iPhone’a 14 Pro i często dorównuje ceną zeszłorocznemu iPhone’owi 13 Pro Max, który wciąż jest w sklepach i we wszystkim jest lepszy od nowego „plusa”.

A co Ty o tym myślisz? Daj znać w komentarzach.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top