twitter

Wygląda na to, że Elon Musk zepsuł Tweetbota i inne aplikacje obsługujące Twittera

W ciągu ostatnich kilku tygodni od przejęcia Elona Muska na Twitterze panował chaos, ponieważ na platformie pojawiły się różne dziwne zmiany.

Dziś wygląda na to, że Elon Musk, czyli nowy właściciel Twittera postanowił zrobić coś niedobrego z API Twittera, ponieważ Tweetbot i wiele innych aplikacji obsługujących Twittera po prostu nie działa.

Czy jest to tymczasowa awaria? Czy celowe decyzja Twittera? Tego nie wiemy ponieważ firma nie wydała w tej chwili oficjalnego wyjaśnienia. Jeśli chodzi o nas to nie zdziwimy się jeśli za kilka godzin ukarze się, że to celowe działanie nowego szefa Twittera.

Wygląda na to, że Elon Musk zepsuł Tweetbota i inne aplikacje obsługujące Twittera ciekawostki Twitter, Tweetbot nie działa, Elon Musk  W ciągu ostatnich kilku tygodni od przejęcia Elona Muska na Twitterze panował chaos, ponieważ na platformie pojawiły się różne dziwne zmiany. tweetbot

Twitter chce  “zabić” klientów korzystających z zewnętrznych aplikacji ponieważ Ci na ogół nie przynoszą żadnych przychodów z reklam na platformie, a jak wiemy jest to priorytet w jego dotychczasowej kadencji.

A co Wy o tym sądzicie? To celowe działanie, czy  zwykła awaria?

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top