iphone13 satelita 1

Apple zakończyło testy satelitarne w iPhone 14. Jest jednak małe ale…

Apple pomyślnie zakończył testy satelitarne iPhone 14, powiedział analityk Ming-Chi Kuo. Ale funkcja niestety będzie zależna od jednej rzeczy. Jakiej?

Połączenie satelitarne w iPhone 14 i iPhone 14 Pro będzie zależeć od operatorów, którzy będą musieli negocjować z Apple.

Apple zakończyło testy satelitarne w iPhone 14. Jest jednak małe ale... ciekawostki lacznosc satelitarna w iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14  Apple pomyślnie zakończył testy satelitarne iPhone 14, powiedział analityk Ming-Chi Kuo. Ale funkcja niestety będzie zależna od jednej rzeczy. Jakiej? satelita

iPhone 13 posiada także możliwość komunikacji satelitarnej, powiedział Kuo, ale właściciele nie mogą z niego korzystać, ponieważ Apple i operatorzy nie uzgodnili modelu biznesowego. Dlatego Kuo nie podaje żadnych prognoz dotyczących łączności satelitarnej w iPhone 14.

Przypomnijmy, że w lutym 2022 r. Globalstar ogłosił nabycie 17 nowych satelitów w celu świadczenia usług komunikacyjnych „potencjalnemu klientowi”, którym może być Apple.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top