iphone14pro onetecpl

Wskaźnik prywatności mikrofonu i aparatu w iPhone 14 Pro będzie w zupełnie nowym miejscu

Wskaźnik prywatności mikrofonu i aparatu w iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max będzie w zupełnie nowym miejscu. Jakim? Zobacz poniższą grafikę.

Apple wykorzysta przestrzeń między wycięciami w iPhone 14 Pro do wyświetlania wskaźników prywatności kamery i mikrofonu, poinformował 9to5Mac źródło zaznajomione z planami Apple.

Domyślnie Apple wyłączy piksele między wycięciami. Podczas korzystania z kamery lub mikrofonu na środku pojawi się żółty lub zielony wskaźnik, w zależności od tego, który czujnik jest uruchomiony. Ta zmiana pozwoli również Apple na jednoczesne wyświetlanie dwóch kropek.

Wskaźnik prywatności mikrofonu i aparatu w iPhone 14 Pro będzie w zupełnie nowym miejscu ciekawostki wskaźnik prywatnosci, iPhone 14 Pro  Wskaźnik prywatności mikrofonu i aparatu w iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max będzie w zupełnie nowym miejscu. Jakim? Zobacz poniższą grafikę. iP 1

Celem Apple jest sprawienie, by wskaźniki były tak widoczne, jak zielona dioda LED na MacBooku, która pojawia się, gdy kamera jest uruchomiona.

Źródło publikacji dodało, że Apple przygotowuje przeprojektowanie aplikacji Aparat. Firma przeniesie niektóre ustawienia na górę ekranu. Jak Wam się te zmiany podobają?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top