iPhone 14

iPhone 14 Pro z nowym ultraszerokokątnym obiektywem

Prezentacja iPhone 14 już niebawem, więc w sieci będzie pojawiać się coraz więcej informacji na temat nowych smartfonów Apple.

Najnowsze pochodzą od analityka Ming-Chi Kuo, który mówił o możliwych nowościach aparatu. Zdaniem Kuo iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max będą miały nowy ultraszerokokątny obiektyw z większą matrycą i pikselami. Posiadanie sensora z większą liczbą pikseli pozwoli na robienie zdjęć z większą ilością światła i mniejszym szumem bez obróbki końcowej oprogramowania, znacznie poprawiając zdjęcia robione w warunkach słabego oświetlenia .

iPhone 14 Pro z nowym ultraszerokokątnym obiektywem ciekawostki iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, aparat w iphone 14 pro  Prezentacja iPhone 14 już niebawem, więc w sieci będzie pojawiać się coraz więcej informacji na temat nowych smartfonów Apple. aparat

Obecnie iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max są wyposażone w 12-megapikselowy ultraszerokokątny obiektyw z pikselami 1,0 µm. Analityk przewiduje, że ultraszerokokątny obiektyw w tegorocznych modelach Pro będzie miał piksele 1,4 µm . Jednak nowe podzespoły są nawet o 70% droższe od obecnych.

Również według Kuo Sony, Minebea, VCM, Largan i LG Innotek będą odpowiedzialne za dostarczenie komponentów do ultraszerokokątnego aparatu iPhone’a 14 Pro i Pro Max .

Poprzednie plotki ujawniły, że ultraszerokokątny obiektyw nie będzie jedynym, który zostanie zaktualizowany w iPhone’ie 14. Nowe modele mają mieć nowy 48-megapikselowy obiektyw szerokokątny zdolny do nagrywania wideo w rozdzielczości 8K. Przedni aparat powinien zamiast tego zintegrować czujnik przysłony f / 1.9 z autofokusem, co zapewni lepsze obrazy w warunkach słabego oświetlenia.

Niestety tego samego nie można powiedzieć o podstawowych modelach linii iPhone 14. Oprócz zachowania tego samego projektu, co iPhone 13, iPhone 14 będzie wyposażony w aparaty podobne do swojego poprzednika i nieco ulepszony chip A15 Bionic z większą liczbą RAM i zaktualizowany procesor graficzny.

Oficjalna prezentacja odbędzie się 7 września o godzinie 19:00.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top