airpods pro

Apple zaprasza do bezpłatnej naprawy AirPods Pro

Firma Apple po cichu przedłużyła program bezpłatnej naprawy AirPods Pro do 2023 roku. Jest to świetna wiadomość dla użytkowników bezprzewodowych słuchawek firmy Apple.

Program został pierwotnie uruchomiony rok temu. Dotyczy wszystkich słuchawek AirPods Pro wydanych przed październikiem 2020 roku i jest ważny przez trzy lata od pierwszej sprzedaży gadżetu.

Bezpłatna naprawa AirPods Pro

Apple zaprasza do bezpłatnej naprawy AirPods Pro ciekawostki przedluzona gwarancja airpods pro, program wymiany airpods pro, darmowa wymiana airpods pro, bezplatna naprawda airpods pro, airpods pro trzeszcza, AirPods Pro  Firma Apple po cichu przedłużyła program bezpłatnej naprawy AirPods Pro do 2023 roku. Jest to świetna wiadomość dla użytkowników bezprzewodowych słuchawek firmy Apple. AirPodsPro

Wadliwe AirPods Pro mogą wykazywać niektóre z następujących symptomów:

  • Trzaski lub trzaski są słyszalne i pogarszają się w hałaśliwym otoczeniu, podczas ćwiczeń lub podczas rozmowy telefonicznej.
  • Aktywna redukcja szumów nie działa prawidłowo: tracone są niskie częstotliwości lub wzmacniane są dźwięki tła, na przykład z ulicy lub z lecącego samolotu.
  • Warto dodać, że Apple wymieni za darmo same słuchawki, program nie dotyczy etui ładującego.

Aby skorzystać z programu gwarancyjnego AirPods Pro, odwiedź dedykowaną stronę w witrynie Apple wybierz „Serwis”. Następnie witryna poprosi o wybranie najbliższego autoryzowanego serwisu i umówienie wizyty.

Możesz postąpić w inny bardziej tradycyjny sposób, czyli po prostu, udać się do autoryzowanego serwisu bez umawiania się.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top