iPhone

Apple zaskakuje i obniża ceny wymiany baterii w iPhone!

Apple po cichu postanowiło obniżyć ceny wymiany baterii w iPhone. Ile zatem musimy zapłacić za wymianę baterii w serwisie Apple?

Jak zapewne pamiętacie 1 marca 2023 roku, Apple podniosło ceny wymiany baterii w urządzeniach iPhone. Co interesujące teraz firma zdecydowała się je obniżyć, mimo że początkowo wprowadziła wyższe stawki. Jest to krok dość niespodziewany, który może być wynikiem różnych czynników, takich jak reakcje klientów czy strategie konkurencyjne.

Ile kosztuje wymiana baterii w iPhone?

Apple zaskakuje i obniża ceny wymiany baterii w iPhone! ciekawostki wymiana baterii, serwis apple, iPhone XS, iphone xr, iPhone X, iphone se, iPhone 8, iPhone 7, iPhone 6, iPhone 14, iPhone 13, iPhone 12, iPhone 11, iPhone, ceny, Apple  Apple po cichu postanowiło obniżyć ceny wymiany baterii w iPhone. Ile zatem musimy zapłacić za wymianę baterii w serwisie Apple? serwis

Nowe cenniki objęły różne modele iPhone, począwszy od najnowszych serii 14, aż po starsze wersje, jak seria 6 czy SE różnych generacji. Dla przykładu, jeżeli posiadasz iPhone’a z serii 14, koszt wymiany baterii został obniżony z 589 zł do 499 zł. Użytkownicy serii 13, 12, 11, X/XS/XR także mogą liczyć na oszczędności, gdyż cena spadła z 479 zł do 449 zł. Dla serii 7, 6 oraz SE pierwszej, drugiej i trzeciej generacji, koszty wymiany baterii uległy zmniejszeniu z 379 zł do 349 zł.

Nowe ceny za wymianę baterii w iPhone

Apple zaskakuje i obniża ceny wymiany baterii w iPhone! ciekawostki wymiana baterii, serwis apple, iPhone XS, iphone xr, iPhone X, iphone se, iPhone 8, iPhone 7, iPhone 6, iPhone 14, iPhone 13, iPhone 12, iPhone 11, iPhone, ceny, Apple  Apple po cichu postanowiło obniżyć ceny wymiany baterii w iPhone. Ile zatem musimy zapłacić za wymianę baterii w serwisie Apple? bateria

  • iPhone 14 – 499 zł (wcześniej 549 zł);
  • iPhone 13, 12, 11, XS, XR i X – 479 zł (wcześniej 499 zł);
  • iPhone 8, 7, 6, SE – 349 zł (wcześniej 379 zł).

Warto zauważyć, że pomimo tych obniżek, nowe ceny są wciąż wyższe w porównaniu do stawek, które były obowiązujące do końca lutego tego roku. Jest to zrozumiałe, biorąc pod uwagę fakt, że technologia ewoluuje, a z nią rosną również koszty produkcji i serwisu.

Dla klientów, którzy zdecydowali się na zakup pakietu AppleCare+, żadne dodatkowe opłaty za wymianę baterii nie będą obowiązywały. Jest to zgodne z warunkami umowy i pozostaje niezmienione niezależnie od nowego cennika.

Ta decyzja Apple może być postrzegana jako element szerszej strategii związanej z utrzymaniem lojalności klientów i konkurencyjności na rynku. Obniżka cen może być również reakcją na opinie klientów oraz potencjalne badania rynkowe, które firma z pewnością przeprowadza, aby dostosować się do oczekiwań użytkowników.

Innym aspektem, który warto wziąć pod uwagę, jest wpływ tej zmiany na rynek wtórny urządzeń marki Apple. Obniżka cen wymiany baterii może sprawić, że użytkownicy będą chętniej inwestować w starsze modele iPhone, co w dłuższej perspektywie może wpłynąć na stabilność cen używanych urządzeń na rynku wtórnym.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 268

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top