applewatch ultra2

Apple zwiększa ilość pamięci w Apple Watch Series 9 i Ultra 2

Po kilku latach stagnacji w dziedzinie pojemności pamięci masowej, firma Apple zdecydowała się na istotną aktualizację swojej linii Apple Watch.

Nowe modele, Apple Watch Series 9 oraz Apple Watch Ultra 2, są wyposażone w 64 GB pamięci wewnętrznej, co jest znaczącą poprawą w porównaniu z 32 GB dostępnymi w Series 5 wprowadzonym w 2019 roku. To podejście podkreśla ewolucję i rosnącą funkcjonalność urządzeń noszonych przez użytkownika.

Smartzegarki Apple Watch zadebiutowały z 8 GB pamięci masowej. Wprowadzenie modeli Series 3 i Series 4 z 16 GB (w wersji z łącznością komórkową) było krokiem naprzód, ale najnowsze modele oferują teraz 8-krotnie więcej pamięci niż pierwotne wersje. To umożliwia przechowywanie dużej ilości danych, co stanowi znaczący atut dla użytkowników.

Apple zwiększa ilość pamięci w Apple Watch Series 9 i Ultra 2 ciekawostki ilośc pamięci w Apple Watch Ultra 2, ilośc pamięci w Apple Watch Series 9, apple watch ultra 2, Apple Watch Series 9  Po kilku latach stagnacji w dziedzinie pojemności pamięci masowej, firma Apple zdecydowała się na istotną aktualizację swojej linii Apple Watch. AppleWatchUltra2

Możliwości przechowywania plików na urządzeniu są szerokie. 64 GB pamięci daje użytkownikowi dużą swobodę w zakresie przechowywania muzyki, podcastów, audiobooków oraz aplikacji. Dodatkowo, pamięć może być wykorzystana do synchronizacji zdjęć, zapisu treningów audio oraz dla aktualizacji oprogramowania. Dzięki zwiększonej pojemności, użytkownicy będą mogli korzystać z bardziej zaawansowanych funkcji, bez obaw o brak miejsca na dysku. To szczególnie ważne w kontekście wcześniejszych doświadczeń użytkowników modelu Apple Watch Series 3, który posiadał jedynie 8 GB pamięci, co utrudniało aktualizacje systemowe.

Cena Apple Watch Series 9 i Apple Watch Ultra 2 w Polsce

W Polsce, koszt zakupu nowych modeli Apple Watch jest zróżnicowany i zależny od specyfikacji. Model Series 9 w wersji aluminiowej kosztuje od 2249 zł (41mm) do 2449 zł (45mm). Jeśli interesuje nas wersja z łącznością komórkową (LTE), ceny zaczynają się od 2749 zł dla modelu 41mm i 2949 zł dla 45mm. Z kolei wersje ze stali nierdzewnej są dostępne tylko z LTE i ich ceny wynoszą 3899 zł dla wersji 41mm oraz 4199 zł dla 45mm. Najbardziej zaawansowany model, Apple Watch Ultra 2, oferowany jest w cenie 4499 zł i posiada ekran o przekątnej 49 mm oraz łączność komórkową.

Wprowadzenie zwiększonej pojemności pamięci masowej w nowych modelach to istotny krok na przód, który dodatkowo różnicuje nową serię od poprzedników. Chociaż wersje Series 8 i Ultra były już bardzo podobne do nowych modeli pod wieloma innymi względami, zwiększenie pamięci wskazuje na to, że Apple zdecydowanie nie spoczywa na laurach i dąży do ciągłego rozwoju swoich produktów. To także sygnał dla użytkowników, że warto zainwestować w nowszy model, aby cieszyć się pełnią możliwości, jakie oferują nowoczesne smartzegarki.

Co o tym sądzicie?

Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 146

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top