asystent google

Asystent Google lepszy od Alexy, Siri i Bixby’ego [wideo]

Cyfrowi asystenci głosowi ewoluowali z biegiem czasu i teraz mogą nie tylko odpowiadać na nasze pytania i prowadzić małe rozmowy, ale także wykonywać szereg zaawansowanych zadań.

W najnowszym porównaniu asystentów głosowych, przeprowadzonym przez popularnego YouTubera MKBHD, Asystent Google okazał się najlepszy, pokonując Siri firmy Apple, Alexę firmy Amazon i Bixby firmy Samsung.

Nie ulega wątpliwości, że Asystent Google jest najbardziej zaawansowanym asystentem głosowym pod względem dokładności i ogólnych funkcji. Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ jest zasilany przez potężną sztuczną inteligencję, która zbiera dane użytkownika, aby zapewnić bardziej spersonalizowane wrażenia.

Co więc jest ciekawego w teście słynnego YouTubera? Test wykazał, że wszyscy wymienieni asystenci są dobrzy w odpowiadaniu na ogólne pytania, takie jak pogoda, ustawianie minutnika itp. Stwierdzono również, że Asystent Google i Bixby mają „największą kontrolę nad urządzeniem użytkownika” . Obejmuje to możliwość interakcji z aplikacjami, robienia zdjęć, rozpoczynania nagrywania głosu itp.

Czytaj także

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top