back 1

Back to School 2023 – wyjątkowe promocje od Apple

Jak  co roku, Apple zapowiedziało swoją coroczną inicjatywę “Back to School”, która oferuje atrakcyjne bonusy klientom, decydującym na zakup produktów firmy.

Akcja trwa do dnia 23 października 2023 roku, więc warto już teraz zastanowić się nad skorzystaniem z tej oferty.

Historia promocji “Back to School” jest pełna interesujących zwrotów akcji. W przeszłości, firma kusiła swoich klientów słuchawkami Beats. Później zastąpiła je popularnymi AirPodsami. Niemniej jednak, od ostatniego roku, strategia korporacji uległa istotnej zmianie.

Back to School 2023 - wyjątkowe promocje od Apple ciekawostki zakup, uczniowie, studenci, rodzice, Promocja, produkt, MacBook Pro, Macbook Air, Mac mini, klient., iPad Pro, iPad Air, instytucje edukacyjne, iMac, bonusy, Back to School 2023, Back To School, AppleCare+, Apple  Jak  co roku, Apple zapowiedziało swoją coroczną inicjatywę "Back to School", która oferuje atrakcyjne bonusy klientom, decydującym na zakup produktów firmy. Apple Pencil

Tegoroczna promocja jest doskonałą okazją do odświeżenia swojego zestawu urządzeń od Apple. Jeśli zdecydujesz się na zakup jednego z produktów, takich jak Mac Mini, iPad Air lub iPad Pro, otrzymasz kartę prezentową o wartości 500 zł. Natomiast dla tych, którzy wybierają komputery iMac, MacBook Pro lub MacBook Air, kwota karty podarunkowej wzrasta do 650 zł.

Ważne jest podkreślenie, że te bonusy są dostępne niezależnie od wybranej konfiguracji sprzętowej. Dodatkowo, klient ma możliwość skorzystania z 20-procentowego zniżki na AppleCare, co jest wyjątkową okazją do zabezpieczenia swojego nowego sprzętu (zniżka jest naliczana od ceny promocyjnej).

Kto może skorzystać z tych fantastycznych promocji? Lista uprawnionych do udziału w promocji “Back to School” obejmuje:

  • Pracowników wszystkich instytucji edukacyjnych,
  • Studentów wyższych uczelni oraz uczniów szkół dla osób z wykształceniem średnim,
  • Rodziców studentów uczelni wyższych i uczniów szkół dla osób z wykształceniem średnim.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji dotyczących oferty, warto odwiedzić stronę internetową producenta. Warto dodać, że Apple nie sprawdza z góry, czy dana osoba spełnia warunki uprawniające do skorzystania z promocji. Niemniej jednak, zgodnie z regulaminem sklepu, korporacja może zażądać dowodu potwierdzającego uprawnienie do skorzystania z oferty. Pamiętaj, że w ramach promocji, jeden klient ma prawo do zakupu zarówno iPada, jak i komputera Mac.

Ta specjalna oferta od Apple to doskonały pretekst do odnowienia swojego sprzętu, szczególnie w kontekście powrotu do szkoły czy na uniwersytet. Pamiętaj jednak, że promocja trwa jedynie do 23 października 2023 roku, więc warto już teraz rozważyć skorzystanie z tej wyjątkowej okazji.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 155

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top