iphone15 4

Belkin ujawnił jedną z tajemnic iPhone 15?

Belkin, znany producent akcesoriów dedykowanych głównie dla produktów Apple, wydał ostatnio na rynek nowy power bank, dla AirPods, Apple Watch oraz iPhone.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale urządzenie to dostarczane jest z kablem USB-C/USB-C, co jest odstępstwem od wcześniejszej praktyki, gdzie firma Belkin dołączała kable ze złączem Lightning.

Powerbank Belkin z kalbem USB-C/USB-C

Belkin ujawnił jedną z tajemnic iPhone 15? ciekawostki złącze Lightning, USB-C, technologia, Power bank, iphone 15 pro, iPhone 15, innowacje, belkin, Apple, Akcesoria  Belkin, znany producent akcesoriów dedykowanych głównie dla produktów Apple, wydał ostatnio na rynek nowy power bank, dla AirPods, Apple Watch oraz iPhone. belkin 1

Ta drobna, ale znacząca zmiana, wywołała spekulacje, że może to być związane z planowaną zmianą złącza w nadchodzącym iPhone 15 i 15 Pro. Chociaż ani Belkin, ani Apple nie potwierdziły tej informacji oficjalnie, fakt, że Belkin zdecydował się na tę zmianę, jest widziany przez niektórych jako potwierdzenie.

Z bliskimi relacjami Belkina z Apple i ich historyczną współpracą nad dostosowaniem akcesoriów do najnowszych innowacji firmy Apple, wydaje się, że Belkin miałby dostęp do informacji o nadchodzących produktach znacznie wcześniej niż inni producenci. Taka zmiana w power banku, zaprojektowanym specjalnie dla produktów Apple, wydaje się więc więcej niż przypadkowa.

Jeśli te doniesienia okażą się prawdziwe, to może to oznaczać znaczący krok w ewolucji produktów Apple. USB-C jest standardem stosowanym w wielu różnych urządzeniach i technologiach, i jego obecność w iPhone’ach mogłaby zwiększyć kompatybilność oraz przyczynić się do większej elastyczności w korzystaniu z różnych akcesoriów. To również mógłby być element strategii Apple w kierunku bardziej zrównoważonych i jednolitych rozwiązań.

Pamiętajmy, że jest to jednak nadal spekulacja, oparta na zmianie w jednym produkcie od firmy współpracującej z Apple. Więcej na ten temat dowiemy się zapewne 12 września, bowiem tego dnia mają zostać zaprezentowane światu nowe iPhone serii 15 i inne gadżety giganta z Cupertino.

Co o tym myślicie? Czy jest to przypadek? Czy celowe działanie firmy? Dajcie znać w komentarzach i napiszcie co o tym sądzicie. Możecie podzielić się także swoimi przemyśleniami na ten temat na naszym Twitterze. Link znajdziecie na górze strony. Zapraszamy!

Źródło:

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 188

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top