BetterStatusBar9 - prostszy dostęp do belki statusu i ważnych informacji cydia-i-jailbreak jailbreak, iPhone, iPad, iOS 9, Cydia, BetterStatusBar9, Apple  Obecnie korzystam ze smartfona działającego na podstawie Androida i podczas grania w trybie pełnoekranowym po przesunięciu w dół na belce statusu wyświetla mi się godzina, nazwa operatora i zasięg sieci. Nie ma tego na iOS, ponieważ ten sam gest domyślnie odpowiada za wywołanie Centrum Powiadomień. iOS9zdjecia2

BetterStatusBar9 – prostszy dostęp do belki statusu i ważnych informacji

Obecnie korzystam ze smartfona działającego na podstawie Androida i podczas grania w trybie pełnoekranowym po przesunięciu w dół na belce statusu wyświetla mi się godzina, nazwa operatora i zasięg sieci. Nie ma tego na iOS, ponieważ ten sam gest domyślnie odpowiada za wywołanie Centrum Powiadomień.

Na szczęście dzięki dodatkowi BetterStatusBar9, który pobierzecie za 0,99$ z domyślnego źródła BigBoss gest działa dokładnie tak samo. Wystarczy przesunąć z góry na dół, aby pojawiły się te same dane, co na Androidzie bez wywoływania Centrum Powiadomień. Ponowne wykonanie gestu pozwala na wywołanie Centrum.

BetterStatusBar9 - prostszy dostęp do belki statusu i ważnych informacji cydia-i-jailbreak jailbreak, iPhone, iPad, iOS 9, Cydia, BetterStatusBar9, Apple  Obecnie korzystam ze smartfona działającego na podstawie Androida i podczas grania w trybie pełnoekranowym po przesunięciu w dół na belce statusu wyświetla mi się godzina, nazwa operatora i zasięg sieci. Nie ma tego na iOS, ponieważ ten sam gest domyślnie odpowiada za wywołanie Centrum Powiadomień. IMG 1777 933x700

Właśnie tego mi brakowało w iOS odkąd zacząłem przygodę z tym systemem operacyjnym. Bez przesady, żeby przesunięcie raz z góry na dół wywoływało dodatkową funkcję systemu operacyjnego, a nie ważne (przynajmniej według mnie) informacje.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top