fake 1

Chcesz ukryć swoją przeszłość online? Wypróbuj Opera GX

Opera GX, przeglądarka internetowa wprowadziła nową funkcję, która ma na celu ochronę reputacji użytkownika, nawet po jego śmierci.

Funkcja ta, o nazwie “Fake My History”, pozwoli na zastąpienie istniejącej historii przeglądania przez zupełnie niewinną, ukrywając tym samym tajemnice nawyków przeglądania użytkownika. Ciekawostką jest, że nie jest konieczna śmierć do jej aktywacji – wystarczy nie używać przeglądarki przez dwa tygodnie. Możliwe jest także natychmiastowe wdrożenie tej funkcji poprzez opcję “Udawaj, że już nie żyję”.

Zdaniem twórców przeglądarki, fałszywa historia przeglądania może okazać się pomocna w sytuacji, gdy partner życiowy, rodzic czy współlokator zdecydują się otworzyć Opera GX, aby dowiedzieć się, jakie zainteresowania użytkownik miał za życia. W takim przypadku osoba te będą pod wrażeniem nieskazitelności i uczciwości przeglądarki: cała autentyczna historia zostanie skasowana i zamieniona na całkowicie wymyśloną.

Zastanawiasz się, jakie zapytania zobaczy osoba szperająca w twojej historii Opery GX? “Darmowe kursy rozwoju osobistego online”, “lokalne inicjatywy wolontariackie”, “instrukcja budowy budek dla ptaków” – to tylko niektóre z nich. Według twórców aplikacji, nawet twoja babunia mogłaby być dumna z takiego zestawu odwiedzanych stron.

Chcesz ukryć swoją przeszłość online? Wypróbuj Opera GX gry-i-aplikacje, ciekawostki zabezpieczenia, użytkownicy, twórczość, reputacja online, przeglądarka internetowa, prywatnosc, Opera GX, ochrona reputacji, innowacja, gracze, funkcje, Fake My History, Dane Użytkowników, dane osobowe, bezpieczenstwo  Opera GX, przeglądarka internetowa wprowadziła nową funkcję, która ma na celu ochronę reputacji użytkownika, nawet po jego śmierci. OperaGX

Maciej Kochemba, dyrektor produktu Opera GX, podkreśla unikalność i wartość tej funkcji dla użytkowników. Jest to innowacyjne podejście do ochrony prywatności, które może przyciągnąć do Opera GX nowych użytkowników, ceniących swoją prywatność. Co więcej, funkcja ta nie służy tylko ochronie prywatności po śmierci, ale również po prostu po okresie nieaktywności. To może sugerować, że twórcy przeglądarki stawiają nacisk na prywatność i ochronę danych osobowych w codziennym korzystaniu z przeglądarki, nie tylko po zgonie użytkownika.

Zastępowanie prawdziwej historii przeglądania bezpieczną, fikcyjną historią to kreatywny sposób na ochronę reputacji użytkownika. Bez względu na to, jakie strony odwiedzał, jego historię przeglądania można przedstawić w pozytywnym świetle każdemu, kto zechce z niej skorzystać.

Jak zatem widzicie, Opera GX czyni kroki ku innowacji i twórczości w dziedzinie prywatności online. Funkcja “Fake My History” to nie tylko unikalny zabieg w przeglądarkach internetowych, ale także dowód na to, jak daleko możemy posunąć się, aby chronić naszą prywatność i reputację online. Z niecierpliwością czekam na reakcję społeczności użytkowników na tę nową funkcję.

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 166

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top