muzyka ios17 1

3 główne nowości Apple Music w systemie iOS 17

Apple Music, usługa streamingowa oferowana przez giganta technologicznego, Apple, kontynuuje swoją ewolucję w ramach najnowszego systemu operacyjnego iOS 17.

W najnowszej wersji systemu wprowadzono w Apple Music kilka świeżych funkcjonalności, które zdecydowanie uczynią korzystanie z aplikacji bardziej przyjemnym i łatwiejszym. Zwróćmy uwagę na trzy kluczowe aktualizacje, które są z pewnością warte naszego zainteresowania.

Nowości Apple Music w systemie iOS 17

3 główne nowości Apple Music w systemie iOS 17 ciekawostki ustawienia iPhone'a, usługa streamingowa, ulubione, system CarPlay, Spotify, shareplay, playlista, Pandora, iOS 17, funkcjonalność., Fade in/Fade out, Dolby Atmos, Apple music, animowana okładka, airplay  Apple Music, usługa streamingowa oferowana przez giganta technologicznego, Apple, kontynuuje swoją ewolucję w ramach najnowszego systemu operacyjnego iOS 17. AppleMusic

Najbardziej oczywistym i ważnym nowym wprowadzeniem jest opcja ‘Fade in/Fade out’ (przejście z wyciszaniem). To funkcja, którą entuzjaści muzyki docenią, zwłaszcza gdy słuchają swoich ulubionych playlist. Służy do płynnego przełączania między utworami muzycznymi, eliminując ostre skoki w dźwięku, które często występują, gdy jeden utwór kończy się, a następny zaczyna. Opcja ta była już dostępna na platformach konkurencyjnych, takich jak Spotify czy Pandora. Aby skorzystać z tej funkcji, należy się udać do ustawień iPhone’a, a następnie wybrać ‘Muzyka’.

W tym miejscu trzeba zaznaczyć opcję ‘Przejście z wyciszeniem” jednocześnie ustawiając preferowany limit.

Kolejnym kluczowym aspektem, który odświeżono w iOS 17, jest interfejs SharePlay i jego integracja z systemem CarPlay. Ta połączona funkcja umożliwia pasażerom na tylnych siedzeniach dodawanie utworów do kolejki odtwarzania, jak również odtwarzanie, wstrzymywanie i pomijanie piosenek. Gdy kierowca rozpocznie sesję SharePlay z CarPlay, iPhone automatycznie wysyła prośbę o dołączenie do sesji. Istnieje również możliwość ręcznego skanowania kodu QR. Gdy połączenie jest nawiązane, użytkownik może z łatwością dodawać utwory do sesji, przytrzymując utwór, album lub listę odtwarzania, a następnie stukając w SharePlay.

Wraz z powyższymi aktualizacjami, Apple cicho wprowadziło szereg drobniejszych, ale nadal istotnych zmian i ulepszeń w interfejsie użytkownika aplikacji Apple Music. Pierwsze z nich to wsparcie dla Dolby Atmos podczas strumieniowania muzyki poprzez AirPlay. Kolejnym istotnym dodatkiem jest nowa ikona gwiazdki, która ułatwia dodawanie obecnie odtwarzanego artysty do ulubionych, bez konieczności otwierania jego strony profilowej.

Na przykład, albumy posiadają teraz animowaną okładkę, która jest wyświetlana na pełnym ekranie. Utwory, które posiadają teksty, ale nie są zsynchronizowane z muzyką, mają teraz czcionkę o większym rozmiarze i lepszej czytelności.

Jak widzicie, Apple Music w systemie iOS 17 przynosi szereg ciekawych innowacji i ulepszeń, które z pewnością sprawią, że korzystanie z usługi będzie bardziej przyjemne. Funkcja przejścia z wyciszaniem, zintegrowane interfejsy SharePlay i CarPlay oraz różne drobne poprawki i nowości są zaprojektowane tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Mimo to, warto zastanowić się, jakie funkcje mogłyby być jeszcze dodane, aby usługa była jeszcze lepsza.

Co sądzicie o tych zmianach? Dajcie znać w komentarzach!

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 166

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top