mysz 1

CheerDots 2: Pierwsza na świecie mysz ze sztuczną inteligencją

Zastanawiałeś się, jakby to było, gdyby myszka komputerowa była bardziej inteligentna? Teraz możesz to odkryć dzięki CheerDots 2 – pierwszej myszce z wbudowaną sztuczną inteligencją (SI)

CheerDots 2 przekracza granice tradycyjnych urządzeń wskazujących, oferując nie tylko standardowe funkcje, ale i szereg zaawansowanych możliwości, jak interakcja z SI, laserowy wskaźnik, czy zintegrowany mikrofon. Poznajmy szczegóły, które wyróżniają CheerDots 2 na tle innych urządzeń.

Wygląd i ergonomia

CheerDots 2: Pierwsza na świecie mysz ze sztuczną inteligencją ciekawostki Windows, Wi-Fi, technologia, sztuczna inteligencja, Startup, myszka komputerowa, mikrofon, macos, Los Angeles, laserowy wskaźnik, kickstarter, innowacje, CheerDots 2, ChatGPT, bluetooth  Zastanawiałeś się, jakby to było, gdyby myszka komputerowa była bardziej inteligentna? Teraz możesz to odkryć dzięki CheerDots 2 - pierwszej myszce z wbudowaną sztuczną inteligencją (SI) mysz1

Zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, myszka CheerDots 2 składa się z dwóch elementów: sensorycznej kapsuły w kształcie prostokąta i stacji dokującej. Połączenie magnetyczne między tymi dwoma komponentami zapewnia komfort użytkowania oraz stabilność. Dodatkowym atutem jest możliwość odłączenia kapsuły i wykorzystania jej jako autonomicznego, inteligentnego mikrofonu.

Innowacje technologiczne

CheerDots 2: Pierwsza na świecie mysz ze sztuczną inteligencją ciekawostki Windows, Wi-Fi, technologia, sztuczna inteligencja, Startup, myszka komputerowa, mikrofon, macos, Los Angeles, laserowy wskaźnik, kickstarter, innowacje, CheerDots 2, ChatGPT, bluetooth  Zastanawiałeś się, jakby to było, gdyby myszka komputerowa była bardziej inteligentna? Teraz możesz to odkryć dzięki CheerDots 2 - pierwszej myszce z wbudowaną sztuczną inteligencją (SI) mysz2

Myszka wyposażona jest w mikrofon, który umożliwia nagrywanie dźwięku podczas różnego rodzaju spotkań. Nagrania są analizowane przez zaawansowany algorytm ChatGPT, który przekształca je w tekst dostępny na urządzeniach cyfrowych. Transmisja danych odbywa się poprzez Bluetooth lub Wi-Fi.

Funkcjonalność oparta na SI

CheerDots 2 wyróżnia się zdolnością do tłumaczenia zarejestrowanych rozmów, tworzenia notatek, ustawiania przypomnień, a także analizowania i wyróżniania kluczowych informacji z długich dyskusji. To pozwala użytkownikom skupić się na najważniejszych aspektach rozmowy, podczas gdy mysz zajmuje się resztą.

Integrowany laserowy wskaźnik to kolejna użyteczna funkcja, idealna do prezentacji. Ułatwia on skupienie uwagi odbiorców na istotnych punktach dyskusji.

Kompatybilność i intuicyjna obsługa

CheerDots 2: Pierwsza na świecie mysz ze sztuczną inteligencją ciekawostki Windows, Wi-Fi, technologia, sztuczna inteligencja, Startup, myszka komputerowa, mikrofon, macos, Los Angeles, laserowy wskaźnik, kickstarter, innowacje, CheerDots 2, ChatGPT, bluetooth  Zastanawiałeś się, jakby to było, gdyby myszka komputerowa była bardziej inteligentna? Teraz możesz to odkryć dzięki CheerDots 2 - pierwszej myszce z wbudowaną sztuczną inteligencją (SI) mysz3

Myszka jest kompatybilna z systemami Windows i macOS. Intuicyjny panel dotykowy umożliwia dostosowanie gestów według preferencji użytkownika, eliminując potrzebę tradycyjnych przycisków.

Zasilana przez port USB-C, myszka zapewnia około 20 dni pracy na jednym naładowaniu. Dostępna jest w dwóch kolorach: czarnym i jasnoszarym.

Cena i dostępność

CheerDots 2 jest dostępna w przedsprzedaży na Kickstarterze za 128 dolarów w zestawie z 3-miesięczną darmową subskrypcją ChatGPT. Pierwsze dostawy są planowane na zimę 2024 roku.

Co o tym sądzicie? Jak wam się te wszystkie rozwiązania podobają? Dajcie koniecznie znać w komentarzach poniżej lub napiszcie na naszym koncie na X.

Źródło:

Średnia ocena 4.9 / 5. Gł: 186

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top