Krzysiek Borek28.12.2016
Cream 2 dostępny dla użytkowników iOS 10

Sam nie spodziewałem się wydania Jailbreak dla iOS 10.x przez Lukę Todesco, ale jednak tym razem gość przestał się z nami bawić w kotka i myszkę.

Nowa wersja oprogramowania, jak zwykle zwiastuje problemy z kompatybilnością wtyczek/aplikacji, więc wielu programistów zaczyna je aktualizować lub wydawać nowsze wersje. Naturalnie, są one kompatybilne ze wspieraną przez Yalu wersją iOS.

Cream nie doczekał się aktualizacji, ponieważ pojawiła się jego nowsza wersja opatrzona numerem 2 i jest od razu kompatybilna z iOS 10. Bazuje ona na kolorowych przełącznikach dostępnych pierwotnie w oprogramowaniu urządzenia ubieralnego Apple. Wtyczka pozwala zmienić kolory przełączników dostępnych w Centrum Sterowania.

Domyślnie po wykorzystaniu skrótu z Centrum Sterowania jego tło robi się białe, a Cream sprawia, że przybiera wybrany przez użytkownika kolor. To też oznacza, że WiFi, Bluetooth lub coś innego jest obecnie włączone. Na szczęście wyłączone przełączniki też są oznaczone i wtedy są szare. Na szczęście użytkownik może dobrać kolor samemu, nie musimy polegać na domyślnych.

Cream to świetne rozwiązanie, jeżeli chcemy zmienić wygląd Centrum Sterowania, wystarczy dodać w Cydii źródło https://repo.cpdigitaldarkroom.com/ i pobrać Cream 2. Pamiętajcie, żeby nie pobierać poprzedniej wersji, ona nie jest kompatybilna z iOS 10.x

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek