Cydia 1.1.28 (beta 3) dostępna dla użytkowników iOS 10.x.x cydia-i-jailbreak jailbreak, iPhone, cydia iOS 10, cydia beta 3, Cydia, Apple  Odkąd pojawił się nowy Jailbreak wielu użytkowników skarży się na problematyczne działanie Cydii. Najczęstszym błędem jest brak respringu po zainstalowaniu paru wtyczek po kolei. Cydia 1300x700

Cydia 1.1.28 (beta 3) dostępna dla użytkowników iOS 10.x.x

Odkąd pojawił się nowy Jailbreak wielu użytkowników skarży się na problematyczne działanie Cydii. Najczęstszym błędem jest brak respringu po zainstalowaniu paru wtyczek po kolei.

Na szczęście saurik zdaje sobie sprawę z błędu, czego dowodem jest wydanie kolejnej (3) wersji testowej Cydii (1.1.28).

Cydia 1.1.28 (beta 3) dostępna dla użytkowników iOS 10.x.x cydia-i-jailbreak jailbreak, iPhone, cydia iOS 10, cydia beta 3, Cydia, Apple  Odkąd pojawił się nowy Jailbreak wielu użytkowników skarży się na problematyczne działanie Cydii. Najczęstszym błędem jest brak respringu po zainstalowaniu paru wtyczek po kolei. Cydia.1

Instalacja wersji testowej (1.1.28)

  1. Otwieramy Cydię.
  2. Przechodzimy do zakładki Źródła, a następnie stukamy na Dodaj i w okienku wpisujemy następujący adres: http://apt.saurik.com/beta/cydia-arm64/ . Potem stukamy na Dodaj, aby dodać nowe źródło. 
  3. Po dodaniu źródła pojawią się 3 nowe pozycje do pobrania (Cydia Installer, Debian Package i Tape Archive). Pobieramy wszystkie, stukając na przycisk Aktualizuj. Po wykonaniu aktualizacji nasze urządzenie przejdzie respring i to wszystko, macie teraz najnowszą wersję Cydii.

Główną nowością jest poprawne wyświetlanie znaków nienależących do języka angielskiego w opisach wtyczek/aplikacji dostępnych do pobrania w aplikacji. To jedyna zmiana w wersji testowej, ale nie martwcie się, autor cały czas pracuje nad poprawkami i niedługo wszystkie błędy powinny zniknąć.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry