Cydia

Cydia nie działa jak należy na iOS 12.4, ale jest dla niej alternatywa

Cydia od dłuższego czasu nie potrafi odpowiednio współpracować z nowszymi wydaniami iOS. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej wersji oprogramowania, czyli 12.4.

Po wykonaniu Jailbreak na moim iPadzie Air 1st gen zauważyłem, że na stronie głównej Cydii nie mogę wejść w żadną zakładkę, bo po kliknięciu robi się szara. Przez to nie mogłem się nawet zalogować na swoje konto.

Cydia nie działa jak należy na iOS 12.4, ale jest dla niej alternatywa cydia-i-jailbreak Zebra, jailbreak, Cydia  Cydia od dłuższego czasu nie potrafi odpowiednio współpracować z nowszymi wydaniami iOS. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej wersji oprogramowania, czyli 12.4. Cydia 263x350

Na szczęście nie działa tylko strona główna, bo reszta ma się w porządku i nie ma problemów z dodawaniem źródeł, instalacją/aktualizacją paczek i ich wyszukiwaniem.

Nie zmienia to jednak faktu, że aplikacja powinna działać w całości, ale można temu zaradzić poprzez instalację programu Zebra, który robi dokładnie to samo, a wyglądem bliżej mu do App Store.

Cydia nie działa jak należy na iOS 12.4, ale jest dla niej alternatywa cydia-i-jailbreak Zebra, jailbreak, Cydia  Cydia od dłuższego czasu nie potrafi odpowiednio współpracować z nowszymi wydaniami iOS. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej wersji oprogramowania, czyli 12.4. Cydia i Zebra 650x249

Instalacja aplikacji Zebra jest bardzo łatwa, wystarczy przejść do Cydii i dodać źródło https://xtm3x.github.io/repo . Później wyszukać interesującą nas aplikację i ją wyszukać.

Następnie pozostaje jej instalacja, która przebiega bez problemów i możemy w końcu używać w pełni kompatybilnej aplikacji. Pamiętajcie tylko, żeby pod żadnym pozorem nie usuwać Cydii, ona musi zostać na waszym urządzeniu.

Cydia nie działa jak należy na iOS 12.4, ale jest dla niej alternatywa cydia-i-jailbreak Zebra, jailbreak, Cydia  Cydia od dłuższego czasu nie potrafi odpowiednio współpracować z nowszymi wydaniami iOS. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej wersji oprogramowania, czyli 12.4. Zebra 263x350

Nowy program jest tak samo prosty w użyciu jak Cydia, więc spokojnie sobie poradzicie z jego obsługą. Dodatkowo można wybrać jasny lub ciemny motyw. Warto dodać, że nie wiadomo kiedy podstawowa aplikacji do instalacji paczek zostanie w pełni przystosowana do iOS 12.4. Równie dobrze może to nie nastąpić.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top