whatsapp

Czat na WhatsApp stał się wygodniejszy. Oceń dwie innowacje

Najnowsza beta popularnego komunikatora  WhatsApp w wersji beta otrzymała kilka przydatnych i poręcznych funkcji. Informuje o tym serwis WABetaInfo.

Eksperci z WABetaInfo szybko zbadali świeże wydanie i wersje beta WhatsAppa i poinformowali o nowościach. Tym razem przedstawili nowości w wersji dla iOS i dla Androida.

W WhatsApp dla iOS (beta 22.23.0.79) eksperci znaleźli bardzo przydatną funkcję – jest tam tryb picture-in-picture. Przydaje się, gdy prowadzimy z kimś rozmowę wideo: funkcja pozwala zminimalizować komunikator, podczas gdy na ekranie pozostaje małe okienko z rozmową wideo. Podczas połączenia możesz korzystać z innych funkcji iPhone’a.

Czat na WhatsApp stał się wygodniejszy. Oceń dwie innowacje ciekawostki whatsapp download, WhatsApp beta, WhatsApp  Najnowsza beta popularnego komunikatora  WhatsApp w wersji beta otrzymała kilka przydatnych i poręcznych funkcji. Informuje o tym serwis WABetaInfo. w 1

Źródło donosi, że WhatsApp używa natywnych API w iOS, aby zaimplementować picture-in-picture, ale jak dotąd tylko iOS 16.1 był w stanie uruchomić nowy tryb.

Jeśli chodzi o Androida, eksperci odkryli w najnowszym buildzie 2.22.25.12 bet 21 nowych emoji. Dodatkowo twórcy przerysowali 8 starych emotikonów. Nowe emoji pomogą dokładniej wyrazić myśl lub emocję bez uciekania się do wiadomości głosowych, które nie każdy lubi.

Czat na WhatsApp stał się wygodniejszy. Oceń dwie innowacje ciekawostki whatsapp download, WhatsApp beta, WhatsApp  Najnowsza beta popularnego komunikatora  WhatsApp w wersji beta otrzymała kilka przydatnych i poręcznych funkcji. Informuje o tym serwis WABetaInfo. w 2

W tej chwili obie innowacje są w fazie testów. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, możemy spodziewać się, że funkcje te zostaną wydane w najbliższych tygodniach.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top