DeleteCut - szybsze usuwanie słów wprowadzanych przez klawiaturę ekranową cydia-i-jailbreak Wideo, szybkie usuwanie słów na iPhone, jailbreak, jailbrak, iPhone, iPad, DeleteCut, Cydia  Za czasów posiadania przeze mnie iPhone'a 4S większość wiadomości pisałem na jego klawiaturze ekranowej, choć nie obyło się bez wprowadzania błędów. Stukanie na każde słowo z osobna z czasem staje się frustrujące i zabiera sporo czasu, ale na wszystko jest lek, przynajmniej w kwestii używania iOS. Rozmycie 1300x700

DeleteCut – szybsze usuwanie słów wprowadzanych przez klawiaturę ekranową

Za czasów posiadania przeze mnie iPhone‘a 4S większość wiadomości pisałem na jego klawiaturze ekranowej, choć nie obyło się bez wprowadzania błędów. Stukanie na każde słowo z osobna z czasem staje się frustrujące i zabiera sporo czasu, ale na wszystko jest lek, przynajmniej w kwestii używania iOS.

W tym przypadku nie obędzie się bez wykonania Jailbreak i instalacji dodatku DeleteCut, którego autorem jest r_plus. Wystarczy zainstalować go na waszym iUrządzeniu y wykonać respring, aby zaczął działać. Po ponownym uruchomieniu możecie od razu przystąpić do użytkowania rozszerzenia, ponieważ nie musicie nic konfigurować w panelu preferencji. Obecnie kombinacja Shift + Delete to jedyne rozwiązanie na szybkie usunięcie słowa, jednakże po przytrzymaniu Shiftu przycisk Delete robi się czerwony i po jego naciśnięciu słowo przestaje istnieć. Niestety, nadal musicie trzymać wciśnięty Shift. Oznacza to również, że DeleteCut działa poprawnie.

Jak już wspominałem,w panelu preferencji brakuje odpowiednich ustawień działania dodatku, ale możecie za jego pośrednictwem zmienić kolor przycisku z domyślnego na wybrany przez siebie. Wystarczy wejść w Ustawienia ? DeleteCut, a potem stuknąć na Color i go zmienić z czerwonego na dowolnie przez siebie wybrany.

Poniżej możecie zobaczyć DeleteCut w akcji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top