DigiTimes: MacBook Air z wyświetlaczem mini-LED pojawi się w 2022 roku polecane, ciekawostki   Apple wypuści zaktualizowanego MacBooka Air z wyświetlaczem Mini-LED w 2022 roku, według tajwańskiej publikacji branżowej DigiTimes. MacBookAir

DigiTimes: MacBook Air z wyświetlaczem mini-LED pojawi się w 2022 roku

Apple wypuści zaktualizowanego MacBooka Air z wyświetlaczem Mini-LED w 2022 roku, według tajwańskiej publikacji branżowej DigiTimes.

DigiTimes potwierdza również słowa analityka Min-Chi Kuo, że Apple wypuści nowe iPady Pro i 16-calowe MacBook Pro oparte na chipsecie Apple Silicon z wyświetlaczami Mini-LED w 2021 roku, a zaktualizowany MacBook Air ma zostać wprowadzony w 2022 roku.

DigiTimes: MacBook Air z wyświetlaczem mini-LED pojawi się w 2022 roku polecane, ciekawostki   Apple wypuści zaktualizowanego MacBooka Air z wyświetlaczem Mini-LED w 2022 roku, według tajwańskiej publikacji branżowej DigiTimes. iPadPro 2

Co ciekawe, źródła łańcucha dostaw DigiTimes spodziewają się, że 11-calowe i 12,9-calowe iPady Pro z wyświetlaczami mini-LED zostaną wydane w 2021 roku, chociaż wielu ?informatorów? jest przekonana, że tylko większy tablet otrzyma nowy ekran.

Apple ma wprowadzić nowe komputery oparte na chipsetach ARM w pierwszej połowie 2021 roku.


Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry