Krzysiek Borek08.02.2017
Dodatek BioProtect kompatybilny z iOS 10

Odkąd pojawił się Jailbreak dla iOS 10 większość programistów zajmujących się wtyczkami i aplikacjami dostępnymi w Cydii zaczęło je aktualizować do wersji wspierających prawie najnowszą wersję oprogramowania układowego dla urządzeń mobilnych Apple.

Jedną z ciekawszych wtyczek jest BioProtect pozwalający na zablokowanie dostępu do wybranych przez użytkownika aplikacji. Przed ich uruchomieniem może być wymagany odcisk palca lub kod PIN, który wcześniej ustawi. To nie wszystko, wtyczka chroni również foldery, elementy Centrum Sterowania, niektóre ustawienia i wiele innych części systemu operacyjnego.

Najnowszą wersję pobierzecie z domyślnego źródła-BigBoss, a użytkownicy korzystający z poprzednich wersji dostaną aktualizację za darmo, reszta będzie musiała zapłacić 2,99$ przed pobraniem. Osobiście nie korzystałem z tej wtyczki, ale widać, że autor przyłożył się również do warstwy wizualnej. Ekran ukazujący zablokowaną aplikację wygląda świetnie.

Pamiętajcie, że do zablokowania aplikacji, folderów, elementów Centrum Sterowania, możecie ustawić kod PIN, który sprawdzi się świetnie podczas użytkowania iPhone’a 5 lub starszych urządzeń, one w końcu nie mają Touch ID (czytnika linii papilarnych).

Chcecie zablokować dostęp do niektórych części systemu operacyjnego? Kupcie BioProtect, na pewno nie będziecie zawiedzeni jego działaniem.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS