nike

Ekskluzywne tarcze Nike już wkrótce będą dostępne dla wszystkich!

Nie będzie już konieczne kupowanie Apple Watch Nike Edition, aby mieć dostęp do ekskluzywnych tarcz Nike. Zmieni się to wraz z wydaniem watchOS 9.

Wraz z watchOS 9, Apple udostępni tarcze zegarków Nike za darmo wszystkim posiadaczom Apple Watch. Ekskluzywność, krótko mówiąc, już nie istnieje.

Ekskluzywne tarcze Nike już wkrótce będą dostępne dla wszystkich! ciekawostki watchOS 9, tarcze nike, jak zainstalowac tarcze nike w apple watch  Nie będzie już konieczne kupowanie Apple Watch Nike Edition, aby mieć dostęp do ekskluzywnych tarcz Nike. Zmieni się to wraz z wydaniem watchOS 9. nike

Kolekcja tarcz zegarków Nike obejmuje style Analogue, Bounce, Compact, Digital i Hybrid. Wszystkie Apple Watch z watchOS 9 będą miały dostęp do tych tarcz zegarka.

Dla przypomnienia, watchOS 9 będzie dostępny do pobrania od poniedziałku 12 września. Urządzenia obsługiwane przez nowy system operacyjny to Apple Watch Series 4, Apple Watch Series 5, Apple Watch SE, Apple Watch Series 6, Apple Watch Series 7, Apple Watch Series 8 i Apple Watch Ultra.

Więcej na temat najnowszych zegarków możecie przeczytać poniżej.

Co sądzicie o tym ruchu Apple? Będziecie korzystać z nowych tarcz?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top