ventura

Finalna wersja macOS Ventura pojawi się pod koniec października

Według Marka Gurmana z Bloomberga, Apple planuje wydać macOS Ventura wraz z iPadOS 16 w ostatnim tygodniu października, czyli za niespełna dwa tygodnie.

W swoim najnowszym biuletynie Gurman stwierdził, że ostateczna wersja macOS Ventura doda również wsparcie dla nowych 14- i 16-calowych modeli MacBooka Pro, które mają zostać wydane w “niedalekiej przyszłości”. Nowe modele MacBooków Pro będą dostępne z układami M2 Pro i M2 Max, ale inne zmiany będą minimalne.

Finalna wersja macOS Ventura pojawi się pod koniec października ciekawostki premiera macOS Ventura, macOS Ventura kiedy, macOS Ventura, kiedy premiera macOS Ventura, finalna wersja macOS Ventura  Według Marka Gurmana z Bloomberga, Apple planuje wydać macOS Ventura wraz z iPadOS 16 w ostatnim tygodniu października, czyli za niespełna dwa tygodnie. ipad 10 1

Podczas gdy nowe modele iPada Pro z chipami M2 mają zostać ogłoszone za “kilka dni”, Gurman powiedział, że jest mało prawdopodobne, że nowe MacBooki Pros zostaną wydane razem z nadchodzącymi iPadami Pro. Dziennikarz uważa, że nowe MacBooki Pros są “na dobrej drodze do premiery w najbliższej przyszłości” i zauważył, że Apple często wprowadza nowe komputery Mac w listopadzie Gurman powtórzył również, że firma z Cupertino pracuje nad zaktualizowanym Mac mini z układem M2.

Ponadto Gurman potwierdza, że w październiku nie będzie żadnego eventu, więc premiera nowych produktów odbędzie się za pośrednictwem informacji prasowej na oficjalnej stronie.

Szef inżynierii oprogramowania Apple, Craig Federighi, oraz szef marketingu, Greg Joswiak, wystąpią na imprezie WSJ Tech Live wieczorem 25 października. Na tym wydarzeniu prawdopodobnie Federighi i Joswiak opowiedzą o macOS Ventura i iPadOS 16. iOS 16.1 prawdopodobnie zostanie zaprezentowany razem z iPadOS 16.1 i macOS Ventura.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top