Galaxy S23 Ultra

Galaxy S23 Ultra zajął 10 miejsce w teście aparatów fotograficznych

Galaxy S23 Ultra, najnowszy flagowy smartfon koreańskiej marki, wprowadził wiele innowacji w dziedzinie technologii aparatów fotograficznych.

Firma podała, ze Samsung Galaxy S23 Ultra korzysta z  modułu czterech aparatów, w tym 200-megapikselowego głównego aparatu, 10-megapikselowego ultraszerokokątnego aparatu oraz dwóch 10-megapikselowych teleobiektywów. Marka Samsung chwaliła się, że ten model produkuje najlepsze zdjęcia wśród wszystkich smartfonów na rynku, co potwierdzali użytkownicy i recenzenci.

Jednakże, portal DxOMark, który jest uważany za jedno z najbardziej renomowanych źródeł ocen w dziedzinie aparatów fotograficznych, przeprowadził testy i przyszedł do innych wniosków. Ekspertom DxOMark podobała się duża szczegółowość zdjęć w świetle dziennym, szeroki zakres dynamiczny oraz wysokiej jakości stabilizacja wideo w ruchu. Jednak, z drugiej strony, ekspertom nie podobał się niski kontrast przy podświetleniu, dużo szumów przy słabym oświetleniu iw pomieszczeniach, oraz “mydlane” twarze osób na zdjęciach. Należy zauważyć, że ocena nie uwzględniała wydajności aparatu do selfie.

Galaxy S23 Ultra zajął 10 miejsce w teście aparatów fotograficznych ciekawostki test aparatu Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy S23 Ultra Galaxy S23 Ultra, najnowszy flagowy smartfon koreańskiej marki, wprowadził wiele innowacji w dziedzinie technologii aparatów fotograficznych. s23ultra

W efekcie, Galaxy S23 Ultra zajął ostatnie, 10. miejsce w rankingu DxOMark wśród 10 najlepszych smartfonów z najlepszymi aparatami. Smartfon dzielił dziesiąte miejsce z bazowym Google Pixel 7, oba urządzenia zdobyły po 140 punktów. W pełnym zestawieniu TOP 10 znalazły się:

 1. Huawei Mate 50 Pro
 2. Google Pixel 7 Pro
 3. Honor ​​Magic4 Ultimate
 4. iPhone 14 Pro Max
 5. iPhone 14 Pro
 6. Huawei P50 Pro
 7. iPhone 13 Pro
 8. iPhone 13 Pro Max
 9. Xiaomi Mi 11 Ultra
 10. Google Pixel 7 / Galaxy S23 Ultra

Mimo że Galaxy S23 Ultra zajął ostatnie miejsce w rankingu DxOMark, nie oznacza to, że aparat tego smartfona jest słaby. Galaxy S23 Ultra wciąż robi bardzo dobre zdjęcia i oferuje wiele ciekawych funkcji fotograficznych, które są cenione przez użytkowników. W końcu, to użytkownicy decydują, co im się podoba, a nie eksperci. Co więcej, warto zauważyć, że oceny DxOMark budzą kontrowersje i nie zawsze są wiarygodne, ponieważ niektórzy podejrzewają, że oceny te są wynikiem wpływu producentów smartfonów na ekspertów DxOMark.

W końcu, warto podkreślić, że ocena smartfona nie powinna być jedynym kryterium, na podstawie którego dokonuje się wyboru smartfona.Najważniejsze jest to, co lubi użytkownik, a nie eksperci.

Niedawno w sieci pojawiło się wideo, które pokazywało zapierające dech w piersiach zdjęcia Księżyca.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top